Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Nie mogłam uwierzyć jak wygodne mogą być stringi! Miękki materiał i elastyczne paski zapewniają komfort noszenia przez cały dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slipy i bokserki są dokładnie takie, jakich oczekiwałem. Rozmiar idealnie pasuje, a wzory są jeszcze bardziej atrakcyjne na żywo niż na zdjęciach. Kolorystyka również mnie nie zawiodła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam już drugie body z tego sklepu i jestem zachwycona jakością wykonania oraz wygodą noszenia. Doskonały wybór dla każdej kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówione, które dojechało do mnie oceniam raczej ok. Dokładnie tego się spodziewałam. Troszkę długo szła jednak paczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze znajduję coś interesującego w tym sklepie. Tym razem zdecydowałam się na bardziej odważne stringi, które idealnie podkreślą moją figurę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszula nocna plus size to prawdziwe odkrycie! Koronkowe wykończenie to wisienka na torcie. Dzięki niej poczułam się wyjątkowo kobieco i dowartościowana. Udowadnia, że moda nie ma granic rozmiarów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcesz zwrócić na siebie uwagę na parkiecie? Pończochy z cyrkoniami to strzał w dziesiątkę! Polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie internetowym. Żona jest także zadowolona ze swojego prezentu. Wygląda w tej bieliźnie obłędnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaskoczona byłam jakością koronkowej bielizny! Zarówno biustonosz, jak i majtki są bardzo dobrze wykonane i wydają się niezwykle trwałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem szorty kąpielowe coś na styl Versace i muszę przyznać, że wyglądają fajnie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowy komplet bielizny z pasem do pończoch to doskonały sposób na pobudzenie zmysłów i podgrzanie atmosfery w sypialni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nosząc taki komplet bielizny jaki kupiłam, każda kobieta poczuje się pewna siebie i atrakcyjna. Idealnie sprawdzi się na randkę, wieczorne wyjście lub po prostu dla poprawy humoru na co dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają tam naprawdę duży wybór bielizny. Wybrałam sobie koronkowe stringi, które dodadzą pewności siebie podczas romantycznej kolacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy polecam? Zdecydowanie tak! Koronkowe majtki z dodatkowymi paseczkami to must-have w szafie każdej kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam!!! Mąż nie może oderwać ode mnie wzroku w nowych pończochach z tego sklepu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogłam się oprzeć tej pudrowo różowej koszuli nocnej z koronkową górą. Jest po prostu zachwycająca! Idealna na romantyczny wieczór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronka na koszuli nocnej jest bardzo delikatna i dodaje jej zmysłowego charakteru. Całość prezentuje się niezwykle elegancko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie znalazłam idealne uzupełnienie mojej bielizny. Tym razem skusiłam się na seksowne stringi, które będą świetne na wieczór we dwoje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimono plażowe, które kupiłam jest miękkie i przyjemne w dotyku. Wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, które nie podrażniają skóry. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam w tym sklepie bieliznę już od długiego czasu. Może i trzeba dość długo czasami poczekać, ale myślę, że się opłaca. Jest tanio. Mają duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...