Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Nie mogłam uwierzyć jak wygodne mogą być stringi! Miękki materiał i elastyczne paski zapewniają komfort noszenia przez cały dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slipy i bokserki są dokładnie takie, jakich oczekiwałem. Rozmiar idealnie pasuje, a wzory są jeszcze bardziej atrakcyjne na żywo niż na zdjęciach. Kolorystyka również mnie nie zawiodła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam już drugie body z tego sklepu i jestem zachwycona jakością wykonania oraz wygodą noszenia. Doskonały wybór dla każdej kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówione, które dojechało do mnie oceniam raczej ok. Dokładnie tego się spodziewałam. Troszkę długo szła jednak paczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze znajduję coś interesującego w tym sklepie. Tym razem zdecydowałam się na bardziej odważne stringi, które idealnie podkreślą moją figurę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszula nocna plus size to prawdziwe odkrycie! Koronkowe wykończenie to wisienka na torcie. Dzięki niej poczułam się wyjątkowo kobieco i dowartościowana. Udowadnia, że moda nie ma granic rozmiarów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcesz zwrócić na siebie uwagę na parkiecie? Pończochy z cyrkoniami to strzał w dziesiątkę! Polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie internetowym. Żona jest także zadowolona ze swojego prezentu. Wygląda w tej bieliźnie obłędnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaskoczona byłam jakością koronkowej bielizny! Zarówno biustonosz, jak i majtki są bardzo dobrze wykonane i wydają się niezwykle trwałe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem szorty kąpielowe coś na styl Versace i muszę przyznać, że wyglądają fajnie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowy komplet bielizny z pasem do pończoch to doskonały sposób na pobudzenie zmysłów i podgrzanie atmosfery w sypialni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nosząc taki komplet bielizny jaki kupiłam, każda kobieta poczuje się pewna siebie i atrakcyjna. Idealnie sprawdzi się na randkę, wieczorne wyjście lub po prostu dla poprawy humoru na co dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają tam naprawdę duży wybór bielizny. Wybrałam sobie koronkowe stringi, które dodadzą pewności siebie podczas romantycznej kolacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy polecam? Zdecydowanie tak! Koronkowe majtki z dodatkowymi paseczkami to must-have w szafie każdej kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam!!! Mąż nie może oderwać ode mnie wzroku w nowych pończochach z tego sklepu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mogłam się oprzeć tej pudrowo różowej koszuli nocnej z koronkową górą. Jest po prostu zachwycająca! Idealna na romantyczny wieczór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronka na koszuli nocnej jest bardzo delikatna i dodaje jej zmysłowego charakteru. Całość prezentuje się niezwykle elegancko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie znalazłam idealne uzupełnienie mojej bielizny. Tym razem skusiłam się na seksowne stringi, które będą świetne na wieczór we dwoje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimono plażowe, które kupiłam jest miękkie i przyjemne w dotyku. Wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, które nie podrażniają skóry. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam w tym sklepie bieliznę już od długiego czasu. Może i trzeba dość długo czasami poczekać, ale myślę, że się opłaca. Jest tanio. Mają duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

sucha skóra (72 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...