Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Sklep poleciła mi koleżanka za co jestem jej bardzo wdzięczna. Duży wybór, bardzo zmysłowa bielizna. Wygląda na znacznie droższą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie. Żona i ja co jakiś czas coś zmawiamy. Czeka się długo to fakt. Ale warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie super wybór bielizny. Ostatnio kupiłam tylko skarpetki i jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup męskiej bielizny. Jest dobrej jakości i mają fajny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie nie warto przepłacać za takie rzeczy jak body czy pończochy :) tu jest mega oferta w niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, zamówienie zrealizowane nawet szybko. Bielizna jest fajna, warta swojej ceny i czekania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zamówiona w tym sklepie jest naprawdę ok. Wiadomo, za taką cenę nie można spodziewać się cudów ale na pewno jest to do zaakceptowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to sklep gdzie można kupić naprawdę świetną i bardzo tanią bieliznę. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zamówiłam kilka biustonoszy. Dla siebie, siostry i mamy. Czekaliśmy około 2 tygodnie co i tak jest szybko według mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czeka się długo ale warto. Może to być problematyczne za pierwszym zamówieniem, ale warto być cierpliwym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Ogromny wybór bardzo zmysłowej bielizny. Ja jestem zadowolona. Moje koleżanki również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam tu już od dawna bieliznę i jestem mega zadowolony. Długo schodzi się z wysyłką ale warto poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam każdej kobiecie zakup bielizny w tym sklepie internetowym. Mają jej duży wybór. Ja oprócz bielizny kupuję tu czasem akcesoria plażowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałam już kilka razy w tym sklepie bieliznę i za każdym razem jak i tym jestem zadowolona. Za taką niską cenę nie wymagam cudów, a jest naprawdę ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiąc tu zakupy nie sądziłam, że będę aż tak pozytywnie zaskoczona i zadowolona. Serio. Za taką cenę trudno znaleźć inny sklep z takim wyborem bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sklep jak najbardziej godny polecenia. Bielizna jest dobrej jakości, a na pewno jak za tak niską cenę. Jedyny minus to czas dostawy, który potrafi być długi. Ale nie zawsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamówiłam w Valetcie bieliznę erotyczną i jestem z niej mega zadowolona. Mój mąż chyba nawet bardziej niż ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłam tu różne rodzaje bielizny. I rajstopy i majtki i biustonosze. Wszystko przyszło faktycznie po długim czasie ale zgodnie z tym co podane na stronie. Wszystko zgodnie z opisem i zdjęciami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z czystym sercem polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Mają tu ogromny wybór bielizny. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zrobiłam już cztery razy zakupy w tym sklepie i na pewno nie były to moje ostatnie. Bielizna jest dobrej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...