Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Sklep poleciła mi koleżanka za co jestem jej bardzo wdzięczna. Duży wybór, bardzo zmysłowa bielizna. Wygląda na znacznie droższą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie. Żona i ja co jakiś czas coś zmawiamy. Czeka się długo to fakt. Ale warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie super wybór bielizny. Ostatnio kupiłam tylko skarpetki i jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup męskiej bielizny. Jest dobrej jakości i mają fajny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie nie warto przepłacać za takie rzeczy jak body czy pończochy :) tu jest mega oferta w niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, zamówienie zrealizowane nawet szybko. Bielizna jest fajna, warta swojej ceny i czekania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zamówiona w tym sklepie jest naprawdę ok. Wiadomo, za taką cenę nie można spodziewać się cudów ale na pewno jest to do zaakceptowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to sklep gdzie można kupić naprawdę świetną i bardzo tanią bieliznę. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zamówiłam kilka biustonoszy. Dla siebie, siostry i mamy. Czekaliśmy około 2 tygodnie co i tak jest szybko według mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czeka się długo ale warto. Może to być problematyczne za pierwszym zamówieniem, ale warto być cierpliwym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Ogromny wybór bardzo zmysłowej bielizny. Ja jestem zadowolona. Moje koleżanki również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam tu już od dawna bieliznę i jestem mega zadowolony. Długo schodzi się z wysyłką ale warto poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam każdej kobiecie zakup bielizny w tym sklepie internetowym. Mają jej duży wybór. Ja oprócz bielizny kupuję tu czasem akcesoria plażowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałam już kilka razy w tym sklepie bieliznę i za każdym razem jak i tym jestem zadowolona. Za taką niską cenę nie wymagam cudów, a jest naprawdę ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiąc tu zakupy nie sądziłam, że będę aż tak pozytywnie zaskoczona i zadowolona. Serio. Za taką cenę trudno znaleźć inny sklep z takim wyborem bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sklep jak najbardziej godny polecenia. Bielizna jest dobrej jakości, a na pewno jak za tak niską cenę. Jedyny minus to czas dostawy, który potrafi być długi. Ale nie zawsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamówiłam w Valetcie bieliznę erotyczną i jestem z niej mega zadowolona. Mój mąż chyba nawet bardziej niż ja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłam tu różne rodzaje bielizny. I rajstopy i majtki i biustonosze. Wszystko przyszło faktycznie po długim czasie ale zgodnie z tym co podane na stronie. Wszystko zgodnie z opisem i zdjęciami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z czystym sercem polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Mają tu ogromny wybór bielizny. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zrobiłam już cztery razy zakupy w tym sklepie i na pewno nie były to moje ostatnie. Bielizna jest dobrej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...