Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam. Ja i żona kupiliśmy sobie tym razem bieliznę termiczną. Czekaliśmy trochę długo ale warto było ze względu na cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zakupiona w tym sklepie według mnie nie różni się niczym od tej zakupionej np w galerii. Wiadomo nie mówię tu o tych drogich sklepach. Ale dla przeciętnej kobiety nie musi to być nie wiadomo co, tylko rzecz użytkowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem w tym sklepie dla żony bardzo fajną bieliznę ;) sama się aż zszokowała, że ja coś takiego fajnego znalazłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Męska bielizna musi jak dla mnie być po prostu tania. Nie zależy mi na niczym innym tu jest akurat i tania i dobra. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz drugi złożyłam w tym sklepie zamówienie. Pierwsze zrealizowane zostało po dość długim czasie. Teraz jednak nawet dość szybko. Tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tu niezwykle zmysłową bieliznę za naprawdę niewielkie pieniądze. Polecam każdej kobiecie ten sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena i jakoś rekompensują to, że trzeba długo czekać. Tak więc polecam. Pończochy są super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałam w tym sklepie bieliznę już kilka razy. Za każdym razem czekałam długo, ale byłam cierpliwa. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie ponieważ mają dobre ceny i dobry stosunek jakości do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubię estetykę tego sklepu. Świetna bielizna za bardzo niską cenę. Nie trzeba przepłacać by móc poczuć się jak modelka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu ten sklep. Biustonosze są dobrej jakości, nie dostrzegam różnic pomiędzy tymi z innych sklepów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdej kobiecie. Jakość bielizny jest jak najbardziej ok. Nic złego się z bielizną nie dzieje nawet po praniu. Wielu praniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Nie czekałam długo na paczkę z zamówieniem. Wszystko doszło takie jak zamawiałam, tak więc bardzo polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam pomimo, że długo trzeba czekać na paczkę z zamówieniem. Bielizna jak za tak niską cenę jest naprawdę ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielokrotnie robiłam zakupy w tym sklepie. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z zakupów. Bielizna jest dobrej jakości. Wiadomo w tej cenie nie ma co wymagać kaszmiru czy jedwabiu, ale jest super. Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjemna w dotyku bielizna, zarówno biustonosz jak i majtki, szwy są idealnie spasowane, myślę że te rzeczy posłużą mi na spory okres czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Fajna bielizna za naprawdę niską cenę. Moja mama i siostra też robią w tym sklepie zakupy i również są zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie. Minusem jest czas wysyłki ale na pewno plusem jest cena i jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję w tym sklepie bieliznę erotyczną od długiego już czasu. Jakość jest ok. Na pewno jest tanio co dla mnie jest najważniejsze, ponieważ jak wiadomo lubi się ona podrzeć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam. Świetna jakość bielizny. Duży wybór i niskie ceny. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Genialny sklep, który nie zapomina o tym, że są kobiety o większych rozmiarach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie tanio kupić buty sportowe np. PUMY ?? (53 odpowiedzi)

Chcę kupić buty sportowe , ale jak najtaniej. Myślałam o allegro ,ale nie wiem czy tam jest...

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...