Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam. Ja i żona kupiliśmy sobie tym razem bieliznę termiczną. Czekaliśmy trochę długo ale warto było ze względu na cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zakupiona w tym sklepie według mnie nie różni się niczym od tej zakupionej np w galerii. Wiadomo nie mówię tu o tych drogich sklepach. Ale dla przeciętnej kobiety nie musi to być nie wiadomo co, tylko rzecz użytkowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem w tym sklepie dla żony bardzo fajną bieliznę ;) sama się aż zszokowała, że ja coś takiego fajnego znalazłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Męska bielizna musi jak dla mnie być po prostu tania. Nie zależy mi na niczym innym tu jest akurat i tania i dobra. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz drugi złożyłam w tym sklepie zamówienie. Pierwsze zrealizowane zostało po dość długim czasie. Teraz jednak nawet dość szybko. Tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tu niezwykle zmysłową bieliznę za naprawdę niewielkie pieniądze. Polecam każdej kobiecie ten sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena i jakoś rekompensują to, że trzeba długo czekać. Tak więc polecam. Pończochy są super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiałam w tym sklepie bieliznę już kilka razy. Za każdym razem czekałam długo, ale byłam cierpliwa. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie ponieważ mają dobre ceny i dobry stosunek jakości do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubię estetykę tego sklepu. Świetna bielizna za bardzo niską cenę. Nie trzeba przepłacać by móc poczuć się jak modelka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu ten sklep. Biustonosze są dobrej jakości, nie dostrzegam różnic pomiędzy tymi z innych sklepów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdej kobiecie. Jakość bielizny jest jak najbardziej ok. Nic złego się z bielizną nie dzieje nawet po praniu. Wielu praniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Nie czekałam długo na paczkę z zamówieniem. Wszystko doszło takie jak zamawiałam, tak więc bardzo polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam pomimo, że długo trzeba czekać na paczkę z zamówieniem. Bielizna jak za tak niską cenę jest naprawdę ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielokrotnie robiłam zakupy w tym sklepie. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z zakupów. Bielizna jest dobrej jakości. Wiadomo w tej cenie nie ma co wymagać kaszmiru czy jedwabiu, ale jest super. Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjemna w dotyku bielizna, zarówno biustonosz jak i majtki, szwy są idealnie spasowane, myślę że te rzeczy posłużą mi na spory okres czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Fajna bielizna za naprawdę niską cenę. Moja mama i siostra też robią w tym sklepie zakupy i również są zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie. Minusem jest czas wysyłki ale na pewno plusem jest cena i jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję w tym sklepie bieliznę erotyczną od długiego już czasu. Jakość jest ok. Na pewno jest tanio co dla mnie jest najważniejsze, ponieważ jak wiadomo lubi się ona podrzeć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam. Świetna jakość bielizny. Duży wybór i niskie ceny. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Genialny sklep, który nie zapomina o tym, że są kobiety o większych rozmiarach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...