Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Zakup udany w 100%. Kupiłam tu świetną piżamkę welurową. Jest bardzo miła w dotyku i ciepła. W sam raz na obecne chłodne noce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję w tym sklepie super bieliznę erotyczną i pończochy. Mają naprawdę świetny wybór i dobre ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Męska bielizna z tego sklepu jest przyzwoitej jakości, a już na pewno jak za taką niską cenę. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję w tym sklepie bokserki i skarpetki już od jakichś dwóch lat. Jakość jest ok, a na pewno cena. Polecam niezdecydowanym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem w tym sklepie prezent dla żony. Bielizna bardzo się jej spodobała, a mnie żona w niej. Polecam każdemu kto chce podkręcić atmosferę w sypialni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie warto robić w tym sklepie zakupy pomimo, że trzeba niestety trochę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To były już moje drugie zakupy w tym sklepie internetowym. Trochę długo się czeka ale myślę, że warto. Szczególnie z uwagi na niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna z tego sklepu internetowego jak za te pieniądze jest bardzo dobrej jakości. Serdecznie polecam zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiona bielizna jest bardzo dobrej jakości. Nie spodziewałam się tego w tej cenie. Polecam każdej kobiecie, na pewno znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona i ja robimy w tym sklepie zakupy już od bardzo dawna. Mają duży wybór fajnej bielizny i co ważne, a może i najważniejsze w bardzo niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robię w tym sklepie zakupy już od bardzo długiego czasu. Za każdym razem wszystko jest ok. Fakt, że długo się czeka ale warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odebrałam wczoraj paczkę z bielizną. Była lekko uszkodzona, ale sama bielizna była dobrze zapakowana więc nic złego się z nią nie stało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekałam bardzo długo i bałam się, że już nie otrzymam przesyłki. Nie potrzebnie. Bielizna jest naprawdę warta zakupu, a już na pewno w tak niskich pieniądzach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To były już któreś z kolei moje zakupy w tym sklepie i powiem, że jestem bardzo zadowolona z zakupów. Mają fajną ofertę jeśli chodzi o bieliznę. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Fajnie ponieważ mają również duże rozmiarówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona z zakupu koszuli nocnej. Materiał dobrej jakości, miły w dotyku. Polecam. Jedynie trzeba trochę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie. Asymetryczny strój kąpielowy skradł moje serce, na kolejny wyjazd zimą kupię jeszcze inny kostium.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep ze względu na ogromny wybór bielizny. Myślę, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie otrzymałam po długim czasie ale liczyłam się z tym. Jeśli chodzi zaś o zamówioną bieliznę to spełnia ona moje oczekiwania. Tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie wróciłam z wakacji gdzie kimono plażowe zakupione w tym sklepie spisało się idealnie. Dobra jakość wykonania ponieważ chlorowanej i słonej wody nic złego nie stało się z kolorami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowe majtki z wysokim stanem idealnie podkreślają pupę. Gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie i za ile dobra analiza kolorystyczna (11 odpowiedzi)

jak w temacie, możecie mi kogoś polecić? a może są tutaj osoby którr zajmują się analizą...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...