Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Zakup udany w 100%. Kupiłam tu świetną piżamkę welurową. Jest bardzo miła w dotyku i ciepła. W sam raz na obecne chłodne noce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję w tym sklepie super bieliznę erotyczną i pończochy. Mają naprawdę świetny wybór i dobre ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Męska bielizna z tego sklepu jest przyzwoitej jakości, a już na pewno jak za taką niską cenę. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję w tym sklepie bokserki i skarpetki już od jakichś dwóch lat. Jakość jest ok, a na pewno cena. Polecam niezdecydowanym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem w tym sklepie prezent dla żony. Bielizna bardzo się jej spodobała, a mnie żona w niej. Polecam każdemu kto chce podkręcić atmosferę w sypialni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie warto robić w tym sklepie zakupy pomimo, że trzeba niestety trochę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To były już moje drugie zakupy w tym sklepie internetowym. Trochę długo się czeka ale myślę, że warto. Szczególnie z uwagi na niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna z tego sklepu internetowego jak za te pieniądze jest bardzo dobrej jakości. Serdecznie polecam zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiona bielizna jest bardzo dobrej jakości. Nie spodziewałam się tego w tej cenie. Polecam każdej kobiecie, na pewno znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona i ja robimy w tym sklepie zakupy już od bardzo dawna. Mają duży wybór fajnej bielizny i co ważne, a może i najważniejsze w bardzo niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robię w tym sklepie zakupy już od bardzo długiego czasu. Za każdym razem wszystko jest ok. Fakt, że długo się czeka ale warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odebrałam wczoraj paczkę z bielizną. Była lekko uszkodzona, ale sama bielizna była dobrze zapakowana więc nic złego się z nią nie stało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekałam bardzo długo i bałam się, że już nie otrzymam przesyłki. Nie potrzebnie. Bielizna jest naprawdę warta zakupu, a już na pewno w tak niskich pieniądzach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To były już któreś z kolei moje zakupy w tym sklepie i powiem, że jestem bardzo zadowolona z zakupów. Mają fajną ofertę jeśli chodzi o bieliznę. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Fajnie ponieważ mają również duże rozmiarówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona z zakupu koszuli nocnej. Materiał dobrej jakości, miły w dotyku. Polecam. Jedynie trzeba trochę poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie. Asymetryczny strój kąpielowy skradł moje serce, na kolejny wyjazd zimą kupię jeszcze inny kostium.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep ze względu na ogromny wybór bielizny. Myślę, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie otrzymałam po długim czasie ale liczyłam się z tym. Jeśli chodzi zaś o zamówioną bieliznę to spełnia ona moje oczekiwania. Tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie wróciłam z wakacji gdzie kimono plażowe zakupione w tym sklepie spisało się idealnie. Dobra jakość wykonania ponieważ chlorowanej i słonej wody nic złego nie stało się z kolorami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowe majtki z wysokim stanem idealnie podkreślają pupę. Gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...