Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Figi w tym sklepie są bardzo tanie. Kupiłam je w promocji za zaledwie kilka złotych. Są wykonane z dobrej jakości materiałów i są bardzo wygodne. Jestem bardzo zadowolona z tych majtek i polecam je wszystkim, którzy szukają tanich i dobrych majtek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona zamówiła mega zmysłową bieliznę dla siebie. Wygląda w niej obłędnie. Mi zamówiła bokserki. Są jak najbardziej ok, ale ona wygląda super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Błyszczące rajstopy damskie są ekstra. Nogi zwracają uwagę. Serdecznie polecam. Warto chwilę na nie poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupki w tym sklepie, kolejne już za mną, zarówno chłopak jak i ja ponownie jesteśmy zadowoleni z dostarczonych w dość krótkim czasie przesyłek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Bielizna jest bardzo wygodna. Dobra jakość i nie niszczy się w praniu. Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła tu przepiękne koronkowe body dla siebie, a dla mnie dobrała bokserki. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup kimona plażowego! Jest mega. Drugi wyjazd i nic się z nim nie stało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie. Wiadomo nie jest to jakiś produkt premium ale nie potrzebuję majtek za 100 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie ogromny wybór bielizny. Powiem, że nawet trudno na coś się zdecydować bo najchętniej kupiłabym wszystko. Jeśli chodzi o jakość bielizny to jest naprawdę ok. Tym bardziej jak za tak niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ktoś chce kupić zmysłową bieliznę w super cenie to chyba tylko tutaj. Nie znam lepszego sklepu. Tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zakupiona w tym sklepie według mnie jest dobrej jakości. Materiał jest ok, kolor się nie spiera, koronka nie drapie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem tak, można w tym sklepie kupić naprawdę fajną bieliznę za niską cenę. Mają też często jakieś promocje więc wychodzi jeszcze taniej. Minusem jest jednak to, że trzeba długo czekać na przesyłkę. Mi to nie przeszkadza, ale znajdą się na pewno osoby, którym będzie to przeszkadzać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep poznałam dzięki poleceniu przez koleżankę z pracy jakiś rok temu. Od tamtego czasu zrobiłam już wiele razy zakupy. Zawsze jestem zadowolona. Czasem jednak jest dłuższa wysyłka i trzeba poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam tu przepiękną bieliznę. Wygląda na znacznie droższą niż zapłaciła. Na pewno nie był to mój ostatni zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwielbiam ten sklep za gigantyczny wybór majtek bezszwowych bez których nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Jest to najwygodniejszy rodzaj bielizny, mam prawie wszystkie modele z tej strony i szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robię w tym sklepie zakupy regularnie. Jedynym minusem jest długi czas realizacji zamówienia. Fakt, że dla kogoś niecierpliwego może to być problem. Dla mnie jest to obojętne ile muszę czekać więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz drugi zrobiłam w tym sklepie internetowym zakupy i muszę stwierdzić, że jestem bardzo zadowolona. Koronka jest bardzo dobre jakości, tak samo jak materiał. Nie dostrzegam większej różnicy w jakości od rzeczy kupowanych w popularnych sieciówkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam bieliznę w tym sklepie dość regularnie. Nie przeszkadza mi długi czas dostawy ze względu na dobry stosunek jakości do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Fantastyczna bielizna za niską cenę. Mają jej ogromny wybór co też jest plusem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robimy w tym sklepie razem z żoną zakupy już od bardzo długiego czasu. Generalnie jedynym minusem jest długi czas realizacji zamówienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...

Gdzie tanio kupić buty sportowe np. PUMY ?? (53 odpowiedzi)

Chcę kupić buty sportowe , ale jak najtaniej. Myślałam o allegro ,ale nie wiem czy tam jest...