Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam zakupy w tym sklepie. Bielizna jest bardzo dobrej jakości. Koronka się nie pruje, kolory nie spierają. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało mi się w tym sklepie idealnie dobrać biustonosz. Jakość super, za niską cenę. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam w tym sklepie kilka biustonoszy i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie sądziłam, że w takiej cenie można kupić tak fajną bieliznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem już po raz kolejny bokserki w tym sklepie internetowym i jestem znów zadowolony. Miękki materiał. Dobrze się układają. Nie miałem problemu z doborem rozmiaru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zakupiona w tym sklepie jest naprawdę świetna. Nie sądziłam, że można kupić coś tak fajnego w tak niskich i rozsądnych pieniądzach. Fajnie bo sklep ma często jakieś promocje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu na próbę pończochy i koronkowe body. Wszystko przyszło zgodnie z tym co widziałam na stronie, tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy męskiej bielizny w tym sklepie internetowym. Mają dobrą cenę. Według mnie nie warto przepłacać tym bardziej w takich czasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam. Sklep poleciła mi koleżanka, a kupuję w nim pończochy i rajstopy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie pomimo długiego czasu oczekiwania na paczkę. Jakoś zamówionych rzeczy według mnie jest do zaakceptowania tym bardziej w tak niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep, fajna oferta jeśli chodzi o bieliznę w tym i bardzo seksowne body w bardzo niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Siostra sprzeczała się ze mną, że w tej cenie nie można kupić fajnej bielizny i co? Sama dziś złożyła zamówienie. polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bokserek w tym sklepie. Nie wymagam super jakości, a dobrej ceny i w tym sklepie jak najbardziej można kupić je tanio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowy stanik push-up bez ramiączek ani razu nie obsunął mi się podczas wesela, jeden z lepszych staników jaki kiedykolwiek kupiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuję tu bardzo seksowną bieliznę i body. Dzięki temu sklepowi mój mąż znów patrzy na mnie jak za dawnych lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam niesamowicie seksowną koszulę nocną z ozdobną górą. Wygląda obłędnie, świetny materiał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja szuflada robi się za mała na ten sklep :D mam dużo fajnych rajstop i pończoch zakupionych w Valetta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczka dotarła na czas a zamówienie spełnia moje oczekiwania. Bielizna była stosunkowo tania w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi a wygląda wszystko przyzwoicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupujemy tu razem z żoną bieliznę już od bardzo długiego czasu. Największym plusem tego sklepu jest oczywiście cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam. To nakładka na aliexpress. Jeśli traficie w internecie na blogi, to są one fałszywkami stworzonymi na potrzeby tej strony. Np.haniatestuje. poszukajcie na FB ile ludzi zostało przez nich oszukanych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam już po raz drugi piękną bieliznę w tym sklepie. Jestem mega zadowolona z jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...