Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Duży wybór zmysłowej bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zamówiona w tym sklepie jest naprawdę świetna! Nigdy nie sądziłam, że można kupić taką fajną bieliznę za tak małe pieniądze. Jedyny minus tego sklepu to dość długi czas dostawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep z naprawdę świetną bielizną. Plusem jest na pewno bardzo niska cena, jeśli chodzi o minusy to długi czas dostawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paniom o szerszych biodrach i udach polecam krótkie spodenki wyszczuplające. Jestem z nich bardzo zadowolona. Jak na bieliznę wyszczuplającą są niesamowicie wygodne, co więcej, ja często zapominam, iż mam je na sobie a to chyba najlepsza rekomendacja z możliwych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup męskich bokserek. Dobra jakość materiału za niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie internetowym. Żona jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni. Mają duży wybór fajnej bielizny. Polecam w szczególności parom, które chcą wzbogacić swoje życie erotyczne fajną bielizną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mega wybór stroi kąpielowych :) ja i moje koleżanki zrobiłyśmy tu zakupy. Jesteśmy bardzo zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie ogromną ofertę majtek. Tym razem zamówiłam stringi. Są bardzo seksi. W sam raz na wieczór z mężem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zamówiona w tym sklepie według mnie nie odbiega jakością od tej z sieciówek. Tak więc po co przepłacać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep jak najbardziej godny polecenia każdemu. Świetna bielizna jak za tak niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona zakupiła w tym sklepie bardzo zmysłową bieliznę. Dzięki temu, że tanio nie boimy się, że się coś uszkodzi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep z bardzo fajną i nie drogą bielizną. Polecam każdej kobiecie. Ja mam daleko do miasta więc sklep jest idealny dla mnie, ponieważ wszystko mogę kupić w jednym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep. Mają ogromny wybór bielizny. Ja i żona robimy w nim zakupy już od bardzo dawna i jesteśmy bardzo zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Mają ogromny wybór bielizny i to w niskiej cenie. Nie trzeba wydawać milionów by świetnie wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Mają tu super bieliznę męską. Długo się czeka ale warto być cierpliwym bo jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tu świetną koszulę nocną. Teraz składam zamówienie na inną bieliznę. Już nie mogę się doczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Razem z żoną robimy w tym sklepie internetowym już od długiego czasu. Jakość bielizny jest dla nas zadowalająca. Oprócz bielizny można kupić tu akcesoria sportowe, dresy a także stroje kąpielowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię robić w tym sklepie zakupy. Zawsze mają super ceny i częste promocje. Jeśli chodzi o jakość to według mnie jest ok. Jedyny minus to trochę długi czas oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna bardzo wygodna. Jakość materiału jest ok jak za taką niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimono plażowe, które kupiłam wygląda świetnie. Nic się z nim złego nie stało pomimo mocnego słońca na wczasach. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku. (161 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?