Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam każdemu zakup stroi kąpielowych. Żona jest zadowolona i ja też. Fajne kąpielówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam zakup męskiej bielizny w tym sklepie internetowym. Bokserki są ok. Fajny przewiewny materiał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koszula nocna, którą kupiłam jest bardzo elegancka i ma piękny krój. Jestem pewna, że będę wyglądać w niej pięknie, nawet gdy będę spać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo seksowny asortyment, drugie z kolei body zakupione, ponownie jestem mega zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie. Żona kupuje tu naprawdę zmysłową bieliznę za grosze. Przy okazji dla jednej wysyłki zmawia mi bokserki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam. Bielizna jest ok. Za taką cenę nie spodziewałam się kaszmiru ale jest ok. Warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odebrałam właśnie zamówienie. Piękna bielizna jak za tak małe pieniądze. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mąż był zadowolony, gdy zobaczył mnie w body zakupionym w tym sklepie. Kupię kolejne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem już po raz drugi bokserki w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony. Duży wybór i dobra cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep poleciła mi koleżanka z pracy za co jestem jej bardzo wdzięczna. Kupiłam tu piękną bieliznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Razem z żoną czekaliśmy dość długo na nasze zamówienie, ale doczekaliśmy się. Stroje kąpielowe są ok. Ostatecznie więc polecamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup pończoch. Są jak za taką niską cenę naprawdę świetne. Polecam także zakup rajstop, szczególnie tych z cyrkoniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz drugi robiłam w tym sklepie zakupy i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zamówienie zrealizowane znacznie szybciej niż za pierwszym razem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już od długiego czasu kupuję w tym sklepie piękne pończochy i bieliznę. Sklep poleciła mi koleżanka za co jestem jej bardzo wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam kilka biustonoszy. Nie wszystkie jednak na mnie pasowały ale wzięła je moja siostra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie ogromny wybór biustonoszy. Polecam. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup stringów. Nic nie podrażnia, a są bardzo tanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekałam bardzo długo ale opłacało się, ponieważ bielizna spełnia moje oczekiwania i co ważne była bardzo tania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zakupiona w tym sklepie jest super. Obawiałam się, że w tej cenie nie może być nic dobrego a tu miłe zaskoczenie. Wiadomo nie jest to jedwab ale i tak jest świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłam tu piękną i zmysłową bieliznę. Koronka jest dobrej jakości, a po praniu nic się nie dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...