Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam każdemu zakup stroi kąpielowych. Żona jest zadowolona i ja też. Fajne kąpielówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam zakup męskiej bielizny w tym sklepie internetowym. Bokserki są ok. Fajny przewiewny materiał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koszula nocna, którą kupiłam jest bardzo elegancka i ma piękny krój. Jestem pewna, że będę wyglądać w niej pięknie, nawet gdy będę spać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo seksowny asortyment, drugie z kolei body zakupione, ponownie jestem mega zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam każdemu zakupy w tym sklepie. Żona kupuje tu naprawdę zmysłową bieliznę za grosze. Przy okazji dla jednej wysyłki zmawia mi bokserki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam. Bielizna jest ok. Za taką cenę nie spodziewałam się kaszmiru ale jest ok. Warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odebrałam właśnie zamówienie. Piękna bielizna jak za tak małe pieniądze. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mąż był zadowolony, gdy zobaczył mnie w body zakupionym w tym sklepie. Kupię kolejne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem już po raz drugi bokserki w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony. Duży wybór i dobra cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep poleciła mi koleżanka z pracy za co jestem jej bardzo wdzięczna. Kupiłam tu piękną bieliznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Razem z żoną czekaliśmy dość długo na nasze zamówienie, ale doczekaliśmy się. Stroje kąpielowe są ok. Ostatecznie więc polecamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup pończoch. Są jak za taką niską cenę naprawdę świetne. Polecam także zakup rajstop, szczególnie tych z cyrkoniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już po raz drugi robiłam w tym sklepie zakupy i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zamówienie zrealizowane znacznie szybciej niż za pierwszym razem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już od długiego czasu kupuję w tym sklepie piękne pończochy i bieliznę. Sklep poleciła mi koleżanka za co jestem jej bardzo wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam kilka biustonoszy. Nie wszystkie jednak na mnie pasowały ale wzięła je moja siostra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie ogromny wybór biustonoszy. Polecam. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup stringów. Nic nie podrażnia, a są bardzo tanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekałam bardzo długo ale opłacało się, ponieważ bielizna spełnia moje oczekiwania i co ważne była bardzo tania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zakupiona w tym sklepie jest super. Obawiałam się, że w tej cenie nie może być nic dobrego a tu miłe zaskoczenie. Wiadomo nie jest to jedwab ale i tak jest świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłam tu piękną i zmysłową bieliznę. Koronka jest dobrej jakości, a po praniu nic się nie dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...