Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam. Męska bielizna jest ok. Żona też jest zadowolona. Długo się tylko czeka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu. Kąpielówki męskie są super. Kupiłem kilka i jestem mega zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem kilka sztuk bokserek i są ok. Dobra jakość materiału. Miły w dotyku. Nic nie podrażnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tu piękne kimono plażowe. Na następny wyjazd kupię też drugie i kilka stroi kąpielowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam mój zakup. Kupiłam strój kąpielowy dwuczęściowy z paskami. Według mnie jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super sklep, zamawiam w nim bieliznę dla mnie i dla męża. Dodatkowo w te wakacje kupiliśmy także stroje kąpielowe. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomimo długiego czasu realizacji mojego zamówienia jestem zadowolona z zakupionej bielizny. Jest wykonana z dobrego materiału. Nie potrzebnie się obawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Razem z żoną kupujemy w tym sklepie bieliznę już od dawna. Paczki przeważnie idą długo, co dla nas nie jest jakimś wielkim problemem. Sama zaś bielizna jest zadowalającej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zakupiona w tym sklepie, według mnie jest dobrej jakości. Z koronką nic się nie dzieje, materiał nie śmierdzi. Wszystko jest tak jak być powinno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna z tego sklepu jest ok. Nie widzę różnicy w jakości pomiędzy kupioną w tym sklepie internetowym, a jakiejś sieciówce. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Bielizna jest świetnej jakości, jedyny minus to długi czas realizacji zamówienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimono plażowe zaskoczyło mnie jakością, oczywiście na plus. Bardzo miłe w dotyku, piękny wzór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Cudowna bielizna. Mają jej naprawdę duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam w tym sklepie na próbę bieliznę. Nie sądziłam, że będzie taka ładna. Kupuję więc więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny wybór pończoch. Są dobrze wykonane nie drą się, a do tego w dobrej cenie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie piękne kimono plażowe. Wyjazd dzięki niemu był udany. Za rok na pewno znów jedzie ze mną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam większy biust i mam ogromne problemy w znalezieniu biustonosza pasującego na mnie. Tu znalazłam idealnie :) Polecam serdecznie każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego ostatniego zamówienia. Mają bardzo fajną ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię robić w tym sklepie internetowym zakupy ponieważ mają piękną bieliznę nawet dla kobiet o większych rozmiarach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam tu co jakiś czas męską bieliznę. Trochę długo się czeka na paczkę ale da się to wytrzymać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku. (161 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,