Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam. Męska bielizna jest ok. Żona też jest zadowolona. Długo się tylko czeka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu. Kąpielówki męskie są super. Kupiłem kilka i jestem mega zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłem kilka sztuk bokserek i są ok. Dobra jakość materiału. Miły w dotyku. Nic nie podrażnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tu piękne kimono plażowe. Na następny wyjazd kupię też drugie i kilka stroi kąpielowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam mój zakup. Kupiłam strój kąpielowy dwuczęściowy z paskami. Według mnie jest jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super sklep, zamawiam w nim bieliznę dla mnie i dla męża. Dodatkowo w te wakacje kupiliśmy także stroje kąpielowe. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomimo długiego czasu realizacji mojego zamówienia jestem zadowolona z zakupionej bielizny. Jest wykonana z dobrego materiału. Nie potrzebnie się obawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Razem z żoną kupujemy w tym sklepie bieliznę już od dawna. Paczki przeważnie idą długo, co dla nas nie jest jakimś wielkim problemem. Sama zaś bielizna jest zadowalającej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna zakupiona w tym sklepie, według mnie jest dobrej jakości. Z koronką nic się nie dzieje, materiał nie śmierdzi. Wszystko jest tak jak być powinno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna z tego sklepu jest ok. Nie widzę różnicy w jakości pomiędzy kupioną w tym sklepie internetowym, a jakiejś sieciówce. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Bielizna jest świetnej jakości, jedyny minus to długi czas realizacji zamówienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimono plażowe zaskoczyło mnie jakością, oczywiście na plus. Bardzo miłe w dotyku, piękny wzór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Cudowna bielizna. Mają jej naprawdę duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam w tym sklepie na próbę bieliznę. Nie sądziłam, że będzie taka ładna. Kupuję więc więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny wybór pończoch. Są dobrze wykonane nie drą się, a do tego w dobrej cenie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie piękne kimono plażowe. Wyjazd dzięki niemu był udany. Za rok na pewno znów jedzie ze mną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam większy biust i mam ogromne problemy w znalezieniu biustonosza pasującego na mnie. Tu znalazłam idealnie :) Polecam serdecznie każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona jak i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego ostatniego zamówienia. Mają bardzo fajną ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię robić w tym sklepie internetowym zakupy ponieważ mają piękną bieliznę nawet dla kobiet o większych rozmiarach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam tu co jakiś czas męską bieliznę. Trochę długo się czeka na paczkę ale da się to wytrzymać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...