Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam, ale szczerze miałam nadzieję, że zamówienia będą szybciej realizowane. Niestety czasem trzeba poczekać długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam szczerze każdej osobie zakupy w tym sklepie. Bielizna jest ok jak za tak niską cenę. Koronka i materiał jest dobrej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie ogromny wybór bielizny. Ja kupuję u nich stringi. Jestem nimi oczarowana. Tym bardziej jak jest tak niska cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekałam bardzo długo na paczkę z zamówieniem. To według mojej oceny jedyny minus zakupów w tym sklepie internetowym. Sama bielizna jest jak najbardziej godna polecenia. Dobra cena jak za taką jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem bardzo długo trwa realizacja zamówienia, ale jeśli mam być szczera to warto poczekać. Sama w sobie bielizna jest jak najbardziej ok. Dobra jakość jak za tak niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna jak za taką niską cenę jest świetna! Moja szuflada już jest pełna bielizny z tego sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam tym razem kilka kompletów bielizny koronkowej. Bielizna wygląda bardzo zmysłowo, a kosztowała naprawdę grosze. Trochę czekałam na paczkę z zamówieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z mojego zamówienia. Dokładnie tego oczekiwałam robiąc w tym sklepie zakupy. Wszystko zgadza się z ofertę przedstawioną na stronie internetowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny z tego sklepu internetowego. Mają ogromny wybór bielizny w rozsądnych pieniądzach. Jeśli chodzi o to co przyszło to niczym się nie różni od zdjęć na stronie internetowej sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i długo czekałam ale było warto ponieważ skorzystałam z promocji i nakupiłam duży zapas bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie nie ma lepszego sklepu jeśli chodzi o wybór bielizny. Mam dużo fajnych rajstop i pończoch zakupionych w tym sklepie. Moja szuflada robi się za mała na ten sklep :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny z tego sklepu. Jakość jak za taką niską cenę jest do zaakceptowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strój kąpielowy jednoczęściowy we wzory zrobił furorę wśród koleżanek gdy im go pokazałam. Też skusiły się na zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Mam większy biust i mam ogromne problemy w znalezieniu biustonosza pasującego na mnie. Tu znalazłam idealnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie super wybór bielizny. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Ja jestem za każdym razem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Kupuję w tym sklepie bokserki, dresy, skarpetki. Mają dobre ceny. Jeśli chodzi o czas dostawy to bywa długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie duży wybór majtek typu figi. Wykonane są bardzo dobrze, nie odbiegają jakości tym z sieciówek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie jest naprawdę świetny wybór. Bielizna bardzo dobrze wykonana i w niskiej cenie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep. Jak dla mnie jest chyba najlepszy gdzie można kupić tak zmysłową bieliznę w tak niskiej cenie. Minus to długa dostawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super sklep, zamawiam w nim bieliznę dla mnie i dla męża. Dodatkowo na te wakacje kupiliśmy także stroje kąpielowe. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?