Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam, ale szczerze miałam nadzieję, że zamówienia będą szybciej realizowane. Niestety czasem trzeba poczekać długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam szczerze każdej osobie zakupy w tym sklepie. Bielizna jest ok jak za tak niską cenę. Koronka i materiał jest dobrej jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie ogromny wybór bielizny. Ja kupuję u nich stringi. Jestem nimi oczarowana. Tym bardziej jak jest tak niska cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekałam bardzo długo na paczkę z zamówieniem. To według mojej oceny jedyny minus zakupów w tym sklepie internetowym. Sama bielizna jest jak najbardziej godna polecenia. Dobra cena jak za taką jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem bardzo długo trwa realizacja zamówienia, ale jeśli mam być szczera to warto poczekać. Sama w sobie bielizna jest jak najbardziej ok. Dobra jakość jak za tak niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna jak za taką niską cenę jest świetna! Moja szuflada już jest pełna bielizny z tego sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam tym razem kilka kompletów bielizny koronkowej. Bielizna wygląda bardzo zmysłowo, a kosztowała naprawdę grosze. Trochę czekałam na paczkę z zamówieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z mojego zamówienia. Dokładnie tego oczekiwałam robiąc w tym sklepie zakupy. Wszystko zgadza się z ofertę przedstawioną na stronie internetowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny z tego sklepu internetowego. Mają ogromny wybór bielizny w rozsądnych pieniądzach. Jeśli chodzi o to co przyszło to niczym się nie różni od zdjęć na stronie internetowej sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i długo czekałam ale było warto ponieważ skorzystałam z promocji i nakupiłam duży zapas bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie nie ma lepszego sklepu jeśli chodzi o wybór bielizny. Mam dużo fajnych rajstop i pończoch zakupionych w tym sklepie. Moja szuflada robi się za mała na ten sklep :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny z tego sklepu. Jakość jak za taką niską cenę jest do zaakceptowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strój kąpielowy jednoczęściowy we wzory zrobił furorę wśród koleżanek gdy im go pokazałam. Też skusiły się na zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Mam większy biust i mam ogromne problemy w znalezieniu biustonosza pasującego na mnie. Tu znalazłam idealnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie super wybór bielizny. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Ja jestem za każdym razem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Kupuję w tym sklepie bokserki, dresy, skarpetki. Mają dobre ceny. Jeśli chodzi o czas dostawy to bywa długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają w tym sklepie duży wybór majtek typu figi. Wykonane są bardzo dobrze, nie odbiegają jakości tym z sieciówek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie jest naprawdę świetny wybór. Bielizna bardzo dobrze wykonana i w niskiej cenie. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep. Jak dla mnie jest chyba najlepszy gdzie można kupić tak zmysłową bieliznę w tak niskiej cenie. Minus to długa dostawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super sklep, zamawiam w nim bieliznę dla mnie i dla męża. Dodatkowo na te wakacje kupiliśmy także stroje kąpielowe. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...