Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Super jakość bielizny za niską cenę. Moje koleżanki też robią w tym sklepie zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie rzecz biorąc, majtki koronkowe z dodatkowymi paseczkami to świetna propozycja dla kobiet, które cenią sobie piękno, wygodę i pewność siebie. Są idealne na specjalne okazje, ale również na co dzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszula nocna z koronkowym biustem to jak sen o miłości. Jest tak piękna i delikatna, że aż chce się w niej zasnąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem w posiadaniu nowego, zmysłowego kompletu bielizny. Kupiłam go w tym sklepie i polecam go wszystkim kobietom, które chcą poczuć się wyjątkowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Satysfakcja gwarantowana w 100%. Jak dla mnie bomba. Nie spodziewałam się, że za w tak niskiej cenie można nakupić naprawdę dużo fajnej bielizny. Polecam w szczególności kobietą, które tak jak ja lubią wyglądać zmysłowo. Petarda!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Razem z żoną jesteśmy zadowoleni z zakupów w tym sklepie. Valetta to sklep z tanią ale dobrą bielizną. Myślę, że nie jedna osoba tak jak my będzie zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam tu jakiś czas temu strój kąpielowy. Fakt, że długo szedł ale warto było być cierpliwym. Dobra jakość za niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam już po raz kolejny w tym sklepie bardzo piękną i zmysłową bieliznę. Teraz czekam na rajstopki z cyrkoniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem w tym sklepie bieliznę dla żony jako prezent. Chcieliśmy dodać troszkę pikanterii naszemu życiu łóżkowemu i.... udało się. I to małym kosztem tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałam ale się doczekałam i powiem więcej. Jestem bardzo zadowolona. Dobra jakość bielizny, niskie ceny i duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Żona i ja jesteśmy zadowoleni z zakupów w tym sklepie internetowym. Dobra jakość materiału i dobra cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiona bielizna jest ok. Na pewno jak za taką niską cenę. Polecam w szczególności tym co chcą tanim kosztem podkręcić temperaturę w sypialni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jest to jeden z lepszych sklepów internetowych gdzie można kupić tanią i dobrej jakości bieliznę. Jedynym minusem jest chyba długi czas dostawy. Ale dla ludzi cierpliwych jak ja nie jest to jakiś ogromny problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Duży wybór bardzo zmysłowej bielizny. Jestem wielką fanką tego sklepu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Początkowy sceptycyzm siostry co do jakości bielizny w tak niskich cenach szybko rozwiał się, gdy sama przekonała się na własnej skórze. Teraz również chętnie poleca ten sklep każdemu, kto szuka wygodnej i niedrogiej bielizny. Gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tu dwa piękne stroje kąpielowe. Bałam się trochę jakości bo cena byłą bardzo niska, ale przetrwały wyjazd nad morze śródziemne i duże słońce i słoną wodę więc myślę, że jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stroje kąpielowe dwuczęściowe ze spodenkami zapewniają większy komfort niż klasyczne bikini. Szorty zakrywają więcej ciała, co pozwala na swobodne ruchy i zabawy w wodzie bez obawy o odsłonięcie zbyt wiele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam body w gorsetowym stylu. Gwarantuję, że ten model będzie dobrze leżał na każdym typie sylwetki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strój kąpielowy dwuczęściowy ze złotymi wstawkami to prawdziwy klejnot w świecie kostiumów kąpielowych! polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny. Kupiłam tu pończochy, body i stringi i jestem mega zadowolona. Czekałam trochę ale to nie problem dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

sucha skóra (72 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...