Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam! Kupiłam błyszczące rajstopy. Są boskie. Nogi zwracają uwagę. Serdecznie polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy bez żadnych kłopotów, szybka transakcja, a bielizna jest mega. Skorzystałam z promocji więc wyszło jeszcze taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wyborem bielizny dla osób z większą ilością kg. Na pewno nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie internetowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup fig z tego sklepu. Są dobrej jakości i w dobrej cenie. Jeśli chodzi zaś o czas dostawy to bywa różnie. Czasem, na zamówienie czekam dość długo. Ale to nie problem jak dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koleżanka z pracy powiedziała mi o tym sklepie, miała rację, zrobiłam spore zakupy ufając jej opinii i wszystko bardzo mi się podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem niesamowicie zadowolona z zakupów. Jakość bardzo dobra, brak zbędnych nitek do przycięcia, rozmiar standardowy. Jeśli chodzi o bieliznę to jest to mój ulubiony sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiona w tym sklepie bielizna podoba się mojemu mężowi jeszcze bardziej niż mi :) tak więc serdecznie polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam każdej kobiecie zakupy w tym butiku internetowym. Jakość bielizny jest świetna :) materiał bardzo miły w dotyku. Nie podrażnia skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytałam dużo opinii o tym sklepie i muszę potwierdzić. Bielizna jest świetna :) jak za taką cenę to nie ma co szukać czegoś lepszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Biustonosz bardotka w rozmiarze 70B idealnie modeluje biust i na dodatek pięknie prezentuje się na ciele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakup bielizny z tego butiku oceniam na 5 z plusem :) mają duży wybór i atrakcyjne ceny i promocje. Serdecznie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałam ale to nie problem. Nie potrzebowałam na szybko bielizny :) jeśli chodzi o koronkę na majteczkach to jest ok. Nic się z nią nie stało póki co.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny z tego sklepu. Myślę, że każda kobieta znajdzie w nim coś dla siebie. Moja mama też chce by jej coś kupić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cenię ten sklep za ogromny wybór pięknej i zmysłowej bielizny. Nie trzeba wydawać fortuny by wyglądać świetnie i wygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówienie odebrałam dzisiaj i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Nie sądziłam, że przyjdzie taka fajna bielizna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam :) Pierwszy raz spotkałam się z tak szerokim wyborem fajnej bielizny. Zakup udany :) wszystko tak jak na zdjęciach i w opisie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep poleciła mi przyjaciółka, byłam sceptyczna bo za taką cenę nie spodziewałam się niczego dobrego, a tu miłe zaskoczenie :) super jakość :) będę teraz częściej w nim zamawiać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie internetowym. Mają świetną jakość bielizny i co ważne duży jej wybór. Najchętniej kupiłabym cały sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep naprawdę świetny jeśli chodzi o bieliznę. Żona jak i ja robimy w nim zakupy od dawna. Jeśli chodzi zaś o dostawę, to bywa różnie. Czasem szybko czasem dwa tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile czasu czekać na przesyłkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...