Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Bardzo hot bielizna, w tym niesamowity wybór rajstop, pończoch, uwielbiam taką różnorodność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i transport trwa bardzo długo ale warto poczekać. Rekompensuje to jakość i cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można w tym sklepie zrobić naprawdę pokaźne zakupy :) :) :) świetny wybór. Fajne modele i różne rozmiary. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup męskiej bielizny. Nie warto przepłacać, a spokojnie można poczekać na paczuszkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po zakupach tutaj jestem w 100% przekonana, że nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy żeby kupić piękną bieliznę i wyglądać jak modelka. Polecam każdemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koszula nocna którą kupiłam dość dawno temu nadal wygląda w porządku, jakość akceptowalna za taką atrakcyjną cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczka idzie długo, ale warto poczekać bo bielizna jest świetna i wygląda na bardzo drogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie się przymierzam, tylko jeszcze nie sprawdziłam czy mają stroje kąpielowe. Jak nie, to raczej zamówie tutaj https://www.jagna.pl/stroje-kapielowe-na-duzy-biust-c-21_317.html bo chcę zamówić za jednym razem i stanik i strój na basen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biustonosz z obniżonym zapięciem uratował mnie na przyjęciu przy bardzo nisko wyciętym dekolcie sukienki, z pewnością nie raz mi się jeszcze przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rajstopy kabaretki z cyrkoniami są świetne. Dobrze wykonane a nogi wyglądają w nich bardzo seksownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają świetną ofertę body. Kupiłam body skórzane z koronką i muszę powiedzieć, że dawno nie widziałam mojego męża w takiej euforii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna jakość rajstop. Dobrze kryją nie zaciągają się łatwo jak to czasem bywa w tanich rajstopach. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie sądziłem, że jest coś takiego jak bielizna wyszczuplająca dla mężczyzn. Szczerze polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo seksowny asortyment, drugie z kolei body zakupione, ponownie jestem mega zadowolona i na pewno nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Seksowne stringi, przeogromny wybór. Polecam :) Trudno było się na coś zdecydować dlatego zrobiłam dość pokaźne zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem tu kąpielówki na wczasy i jestem mega zadowolony. Na pewno nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie, tym bardziej, że żona też sobie już coś upatrzyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam mężowi na próbę piżamę. Na Valetta jest ich duży wybór. Są super. Kupiłam także damski komplet i jestem równie zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep. Bez problemów dobrałam kilka biustonoszy, wygodne, jakościowo w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie był to pierwszy zakup w tym sklepie. Zawsze dostaję to co zamawiam, bardzo szybko,towar estetycznie zapakowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paniom o szerszych biodrach i udach polecam krótkie spodenki wyszczuplające. Jestem z nich bardzo zadowolona. Jak na bieliznę wyszczuplającą są niesamowicie wygodne, co więcej, ja często zapominam, iż mam je na sobie a to chyba najlepsza rekomendacja z możliwych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...