Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Dzięki temu sklepowi zapoznałam się z bielizna bezszwową to znacząco zwiększyło mój komfort na co dzień. Świetne kolory majtek jak i fasony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu zakup męskiej bielizny. Mają jej tu duży wybór. Za jakiś czas pewnie ponowię zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy na piątkę z plusem, mamy z siostrą podobny gust, kupiłyśmy wiele rzeczy, od bielizny po legginsy. Wszystko jest porządnie wykonane, bez niedociągnięć na szwach etc. Super sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tutaj rożne koronkowe biustonosze i nawet nie jestem w stanie wybrać ulubionego, wszystkie sprawdzają się idealnie, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem w tym sklepie klasyczne dresowe spodnie i ich jakoś mnie zaskoczyła, rozmiarówka standardowa, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komplety bielizny które tutaj kupiłam są niesamowicie seksowne, miłe w dotyku, ładnie wykonane. Z przyjemnością oceniam przygodę z tym sklepem 5/5.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwielbiam ten sklep za gigantyczny wybór majtek bezszwowych bez których nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Jest to najwygodniejszy rodzaj bielizny, mam prawie wszystkie modele z tej strony i szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałam na paczkę ale było warto. Na żywo zamówione rzeczy wyglądają lepiej niż na zdjęciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłam dość pokaźne zakupy na tej stronie. Strasznie długo czekałam (o czym jest napisane w regulaminie), ale opłacało się. Wszystko doszło tak jak trzeba. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po kilku praniach z bielizną a w tym ze stanikami nie zadziało się nic złego zatem szczerze po czasie mogę polecić zakupy w tym sklepie, ja sama nie mam wątpliwości, że wrócę po kolejne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam!!! Ogromny wybór bielizny zarówno seksownej jak i bardziej sportowej, super fasony, wycięcia, obkupiłam się na każdą okazję, a nie wydałam fortuny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jest to najlepszy butik internetowy :) świetna bielizna za niewielkie pieniążki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Kupiłem bokserki, skarpetki i szlafrok i jestem jak najbardziej zadowolony. Jedynie trochę długo czekałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w Valetta rajstopy i pończochy i są ok. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Bielizna jest w tym sklepie super!!! Nie sądziłam, że w tak niskiej cenie można mieć takie fajne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie jest ogromny wybór zmysłowej bielizny. Ja jestem zafascynowana tą bielizną :) robi wrażenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie. Mi sklep poleciła siostra i jestem bardzo zadowolona z zakupów. Bez problemu znalazłam i dobrałam co chciałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja i moja żona robimy w tym sklepie zakupy już długo. Długo się czeka na dostawę ale to jak dla nas nie problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam błyszczące rajstopy i powiem, że są boskie. Nogi zwracają uwagę. Serdecznie polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna w 100% spełnia moje oczekiwania. Polecam serdecznie, ja na pewno jeszcze nie raz zamówię w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,