Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Dzięki temu sklepowi zapoznałam się z bielizna bezszwową to znacząco zwiększyło mój komfort na co dzień. Świetne kolory majtek jak i fasony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdemu zakup męskiej bielizny. Mają jej tu duży wybór. Za jakiś czas pewnie ponowię zakup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupy na piątkę z plusem, mamy z siostrą podobny gust, kupiłyśmy wiele rzeczy, od bielizny po legginsy. Wszystko jest porządnie wykonane, bez niedociągnięć na szwach etc. Super sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tutaj rożne koronkowe biustonosze i nawet nie jestem w stanie wybrać ulubionego, wszystkie sprawdzają się idealnie, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem w tym sklepie klasyczne dresowe spodnie i ich jakoś mnie zaskoczyła, rozmiarówka standardowa, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komplety bielizny które tutaj kupiłam są niesamowicie seksowne, miłe w dotyku, ładnie wykonane. Z przyjemnością oceniam przygodę z tym sklepem 5/5.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwielbiam ten sklep za gigantyczny wybór majtek bezszwowych bez których nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Jest to najwygodniejszy rodzaj bielizny, mam prawie wszystkie modele z tej strony i szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałam na paczkę ale było warto. Na żywo zamówione rzeczy wyglądają lepiej niż na zdjęciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłam dość pokaźne zakupy na tej stronie. Strasznie długo czekałam (o czym jest napisane w regulaminie), ale opłacało się. Wszystko doszło tak jak trzeba. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po kilku praniach z bielizną a w tym ze stanikami nie zadziało się nic złego zatem szczerze po czasie mogę polecić zakupy w tym sklepie, ja sama nie mam wątpliwości, że wrócę po kolejne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam!!! Ogromny wybór bielizny zarówno seksownej jak i bardziej sportowej, super fasony, wycięcia, obkupiłam się na każdą okazję, a nie wydałam fortuny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jest to najlepszy butik internetowy :) świetna bielizna za niewielkie pieniążki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Kupiłem bokserki, skarpetki i szlafrok i jestem jak najbardziej zadowolony. Jedynie trochę długo czekałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w Valetta rajstopy i pończochy i są ok. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Bielizna jest w tym sklepie super!!! Nie sądziłam, że w tak niskiej cenie można mieć takie fajne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie jest ogromny wybór zmysłowej bielizny. Ja jestem zafascynowana tą bielizną :) robi wrażenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie. Mi sklep poleciła siostra i jestem bardzo zadowolona z zakupów. Bez problemu znalazłam i dobrałam co chciałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja i moja żona robimy w tym sklepie zakupy już długo. Długo się czeka na dostawę ale to jak dla nas nie problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam błyszczące rajstopy i powiem, że są boskie. Nogi zwracają uwagę. Serdecznie polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna w 100% spełnia moje oczekiwania. Polecam serdecznie, ja na pewno jeszcze nie raz zamówię w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...