Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

W sklepie Valetta zakupy robiłam już wiele razy. Może i długo czasem czekałam ale było warto. Trudno znaleźć gdzieś równie fajną bieliznę w tak okazyjnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trójkątny biustonosz koronkowy bralette w kwiatki oczarował mnie już online, ale na żywo jest chyba jeszcze ładniejszy. Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś obawia się majtek z push upem jak ja to nie ma czego, są naprawdę wygodne, pewnie kupię kolejne, legginsy leżą fantastycznie na takiej bieliźnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup szlafroków. Miły materiał, dobrze się nosi. Po praniu jest wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam w tym sklepie bardzo zmysłową bieliznę, taką jak można zobaczyć na instagramie u tych pięknych kobiet i powiem, że jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie kimono plażowe i strój kąpielowy i wszystko jest ok. Dobra jakość materiału. Nie czekałam jakoś za specjalnie długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Każdy mój zakup póki co był udany. Nie narzekam na jakość, bo nie wymagam kaszmirów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny z tego sklepu. Ostatni mój zakup to bielizna wyszczuplająca. Działa cuda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór bielizny w niskich cenach. Ja jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Bez problemu dobrałam rozmiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie można kupić dosłownie wszystko jeśli chodzi o bieliznę i akcesoria. Serdecznie polecam :) warto ich śledzić bo co raz mają jakieś fajne promocje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła dla siebie i dla mnie bieliznę. Ja jestem zadowolony. Jedynie trzeba trochę poczekać bo długo idzie paczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny erotycznej :) jest świetna i mają jej duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep jest super. Kupiłem męskie kąpielówki i bokserki. Wszystko się zgadza ze zdjęciami i opisem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, zaczyna się już okres ślubny więc polecam bieliznę z tego sklepu. Kupiłam komplet ślubny ze szlafrokiem i naprawdę robi efekt wow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś odebrałam zamówienie i muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :) bielizna jest świetna. Na pewno nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię ten sklep za ogromny wybór bielizny. Jest tu chyba wszystko, a oprócz bielizny są również stroje kąpielowe i legginsy sportowe. Mój mąż też robi tu zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zamowilam stroj kapielowy juz po raz drugi i jestem zadowolona. nic zlego sie z nim nie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja oceniam sklep bardzo pozytywnie. Mają ogromny wybór bielizny dla każdej kobiety. Myślę, że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie. Co do jakości to jest ona jak najbardziej ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie i bieliznę i strój kąpielowy. Wszystko tak jak na stronie internetowej. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem bardzo zadowolona z zamówionej bielizny. Jest świetna. W takiej niskiej cenie trudno znaleźć coś lepszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

aparat ortodontyczny - gdzie założyć? (10 odpowiedzi)

polecacie jakąś klinikę gdzie można założyć aparat? Chętniej w Gdańsku. Myślę o Klinice zdrowego...

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku. (161 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...