Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam. Bielizna jest w tym sklepie super!!! Nie sądziłam, że w tak niskiej cenie można mieć takie fajne rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie jest ogromny wybór zmysłowej bielizny. Ja jestem zafascynowana tą bielizną :) robi wrażenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie. Mi sklep poleciła siostra i jestem bardzo zadowolona z zakupów. Bez problemu znalazłam i dobrałam co chciałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja i moja żona robimy w tym sklepie zakupy już długo. Długo się czeka na dostawę ale to jak dla nas nie problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam błyszczące rajstopy i powiem, że są boskie. Nogi zwracają uwagę. Serdecznie polecam każdej kobiecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bielizna w 100% spełnia moje oczekiwania. Polecam serdecznie, ja na pewno jeszcze nie raz zamówię w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sklepie Valetta zakupy robiłam już wiele razy. Może i długo czasem czekałam ale było warto. Trudno znaleźć gdzieś równie fajną bieliznę w tak okazyjnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trójkątny biustonosz koronkowy bralette w kwiatki oczarował mnie już online, ale na żywo jest chyba jeszcze ładniejszy. Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś obawia się majtek z push upem jak ja to nie ma czego, są naprawdę wygodne, pewnie kupię kolejne, legginsy leżą fantastycznie na takiej bieliźnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup szlafroków. Miły materiał, dobrze się nosi. Po praniu jest wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam w tym sklepie bardzo zmysłową bieliznę, taką jak można zobaczyć na instagramie u tych pięknych kobiet i powiem, że jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie kimono plażowe i strój kąpielowy i wszystko jest ok. Dobra jakość materiału. Nie czekałam jakoś za specjalnie długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Każdy mój zakup póki co był udany. Nie narzekam na jakość, bo nie wymagam kaszmirów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny z tego sklepu. Ostatni mój zakup to bielizna wyszczuplająca. Działa cuda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór bielizny w niskich cenach. Ja jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Bez problemu dobrałam rozmiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie można kupić dosłownie wszystko jeśli chodzi o bieliznę i akcesoria. Serdecznie polecam :) warto ich śledzić bo co raz mają jakieś fajne promocje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona kupiła dla siebie i dla mnie bieliznę. Ja jestem zadowolony. Jedynie trzeba trochę poczekać bo długo idzie paczka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny erotycznej :) jest świetna i mają jej duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep jest super. Kupiłem męskie kąpielówki i bokserki. Wszystko się zgadza ze zdjęciami i opisem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, zaczyna się już okres ślubny więc polecam bieliznę z tego sklepu. Kupiłam komplet ślubny ze szlafrokiem i naprawdę robi efekt wow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

jaki krem na noc +30 ?? (209 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Bardzo zniszczone dłonie. Jak zaradzić ? Są jakieś zabiegi ? (14 odpowiedzi)

Czy znacie moze jakies dobre zabiegi na dłonie? Takie oprócz parafiny ( chodziłam ale zabieg mało...