Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam zakup stroi kąpielowych :) już zaraz wakacje a mają w tym sklepie dobre ceny i promocje. Warto zaopatrzyć się przed wakacjami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam w tym sklepie bieliznę już od bardzo długiego czasu. Jest świetna jakość jak za tak niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, bo bielizna jest naprawdę świetna. Kupiłam już po raz drugi bieliznę i jestem zadowolona. Wszystko zgodnie z tym co podane na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Ja i moja żona kupujemy w tym sklepie już od dawna. Zawsze ok, tylko długa dostawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja serdecznie polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Mają świetną ofertę bielizny i nie tylko. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Zakupiłem w tym sklepie męską bieliznę. Nie ma się do czego przyczepić. Bokserki są świetne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Omijać szerokim łukiem zamówiłam kimono plażowe za 150 zł i okazało się że jest nie z bawełny a poliestru. Zwrot owszem na własny koszt do Chin a i tak nie odzyskasz całej ceny. Jak ktoś bardzo się upiera to radzę najpierw regulamin przeczytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Kupiłam już wiele z tego sklepu i jestem zadowolona. Nie warto przepłacać w innych sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiona z tego sklepu bielizna jest świetna :) zamawiam teraz więcej w tym i koszulki nocne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym sklepie zrobiłam już po raz któryś świetne zakupy jeśli chodzi o bieliznę. Mają jej naprawdę ogromny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Kupiłem mojej żonie, na urodziny bieliznę. Jest bardzo zadowolona, a według mnie wygląda w niej obłędnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup koronkowych stringów. Są bardzo tanie, a wyglądają naprawdę świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Kupiłam już po raz kolejny bieliznę i jestem bardzo zadowolona. Jest tania, a za taką cenę nie będę wymagać cudów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamówiłam dwa stroje bikini prążkowane !!! Fatalna jakość plus wadliwe uszycie górnej części stroju. Hit sezonu jest taki ze muszę to odesłać do Chin !!! Wyślę to nawet jak będzie więcej kosztować tylko po to żeby na mnie nie zarobili. Masakra, ostani raz kupuje cokolwiek w jakimś szemranym butiku !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Mają w tym sklepie fajną męską bieliznę, a jeszcze lepszą damską. Polecam. Ja i moja żona jesteśmy oboje zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żona jest bardzo zadowolona z bielizny jaką jej tu kupiłem. Wygląda bardzo hot! Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak dla mnie jest to sklep z największym wyborem bielizny. Mają wiele modeli do wyboru i nie tylko bieliznę tak więc polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Któryś raz z kolei zrobiłam zakupy w tym sklepie. Trochę się czeka, ale warto. Najbardziej lubię ten sklep za tanią bieliznę erotyczną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co jakiś czas korzystam z promocji by jeszcze taniej kupić bieliznę :) Polecam :) mają bardzo fajną ofertę więc każda coś dla siebie znajdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W tym sklepie naprawdę idzie zrobić świetne zakupy. Za tak niską cenę nie wymagam cudów, a można kupić dużą ilość tak więc bardzo polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...