Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Żona kupiła sobie w tym sklepie body, koronkową bieliznę i peniuar. Wygląda obłędnie. Namówiłem ją by zrobiła większe zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamawiam w tym sklepie już od jakichś dwóch lat bokserki. Za każdym razem, zamówienie jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo lubię zakupy w tym sklepie. Mają fajną bieliznę, w dobrej cenie. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uwielbiam bieliznę z tego sklepu! Body koronkowe z chokerem wygląda obłędnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam zakup pończoch samonośnych. Duży wybór, dobra cena, a za to nie trzeba przepłacać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Dobra jakość bielizny jak za tak niską cenę. Mają duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup męskiej bielizny. Jest całkiem całkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna jakość bielizny jak za tak niską cenę. Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdej kobiecie. Duży wybór bielizny, różne rozmiary. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z czystym sumieniem polecam zakupy w tym sklepie. Mają naprawdę fajną ofertę bielizny. Wyglądam w niej bardzo seksownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, realizacja zamówienia może nie jest najszybsza, ale warto poczekać. Bielizna jest całkiem całkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo pozytywnie oceniamy z żoną zakupy w tym sklepie. Bielizna jest bardzo dobrej jakości jak za tak niską cenę. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam w tym sklepie już dość długo. Mają fajną bieliznę erotyczną i stroje do przebierania. Ja tam jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam tylko same przyjemne doświadczenia z tym sklepem związane. Mają ciekawą ofertę bielizny. Dobra cena to największy atut :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do jakości to nie ma się czego bać :) jak za taką cenę jest świetna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam już po raz któryś bieliznę i jak za każdym razem jestem zadowolona. Dobra jakość materiału. Uwielbiam stringi, a od nich są super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają ogromny wybór bielizny. Jeśli chodzi o jakość to według mnie jest ok. Na pewno w tej cenie. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MEGA! Polecam każdej kobiecie. Mają w nim ogromny wybór bardzo zmysłowej bielizny. Ogromny wybór i niskie ceny! Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość tej bielizny jest jak najbardziej ok. Ja nie narzekam. W tej cenie trudno o coś lepszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam majtki bezszwowe z tego sklepu. Są bardzo wygodne. Dobrej jakości materiał. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku. (161 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie...

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...