Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Żona kupiła sobie w tym sklepie body, koronkową bieliznę i peniuar. Wygląda obłędnie. Namówiłem ją by zrobiła większe zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamawiam w tym sklepie już od jakichś dwóch lat bokserki. Za każdym razem, zamówienie jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo lubię zakupy w tym sklepie. Mają fajną bieliznę, w dobrej cenie. Myślę, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uwielbiam bieliznę z tego sklepu! Body koronkowe z chokerem wygląda obłędnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam zakup pończoch samonośnych. Duży wybór, dobra cena, a za to nie trzeba przepłacać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Dobra jakość bielizny jak za tak niską cenę. Mają duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup męskiej bielizny. Jest całkiem całkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna jakość bielizny jak za tak niską cenę. Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep każdej kobiecie. Duży wybór bielizny, różne rozmiary. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z czystym sumieniem polecam zakupy w tym sklepie. Mają naprawdę fajną ofertę bielizny. Wyglądam w niej bardzo seksownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, realizacja zamówienia może nie jest najszybsza, ale warto poczekać. Bielizna jest całkiem całkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo pozytywnie oceniamy z żoną zakupy w tym sklepie. Bielizna jest bardzo dobrej jakości jak za tak niską cenę. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam w tym sklepie już dość długo. Mają fajną bieliznę erotyczną i stroje do przebierania. Ja tam jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam tylko same przyjemne doświadczenia z tym sklepem związane. Mają ciekawą ofertę bielizny. Dobra cena to największy atut :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do jakości to nie ma się czego bać :) jak za taką cenę jest świetna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamówiłam już po raz któryś bieliznę i jak za każdym razem jestem zadowolona. Dobra jakość materiału. Uwielbiam stringi, a od nich są super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają ogromny wybór bielizny. Jeśli chodzi o jakość to według mnie jest ok. Na pewno w tej cenie. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MEGA! Polecam każdej kobiecie. Mają w nim ogromny wybór bardzo zmysłowej bielizny. Ogromny wybór i niskie ceny! Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość tej bielizny jest jak najbardziej ok. Ja nie narzekam. W tej cenie trudno o coś lepszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam majtki bezszwowe z tego sklepu. Są bardzo wygodne. Dobrej jakości materiał. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...