Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam :) mają w tym sklepie bardzo duży wybór bielizny. Jest fantastyczna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę śmiało polecić ten sklep internetowy. Zakupiona bielizna męska jest super. Żona też jest zadowolona ze swojej bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep oceniam na 5 z plusem. Mają naprawdę ogromny wybór bielizny. Nie trzeba wydawać fortuny by wyglądać jak celebrytka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie i nie tylko, zakupy w tym sklepie internetowym. Nie ma się co martwić, trzeba tylko poczekać bo mają długą wysyłkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep! Nigdzie nie spotkałam się z takim wyborem rajstop. Zakupy oceniam jako bardzo udane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo długo czekałam na zamówienie. Po rozpakowaniu paczki się zdziwiłam, ponieważ bielizna jest naprawdę dobra. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, bielizna z tego sklepu jest jak najbardziej ok. Jedynie czas dostawy mógłby być szybszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie :) kupiłam w tym sklepie koszulki nocne i powiem, że koronka robi ogromne wrażenie WOW :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam w tym sklepie na rocznicę piękne koronkowe body i peniuar. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiej dobrej jakości jak za takiej małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiałam już klika razy i przyznam, że ogólnie jestem zadowolona. Raz co musiałam odesłać ponieważ rozmiar się nie zgadzał, a tak to ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiamy z tego sklepu z żoną bieliznę i jest ok. Jakość zadowalająca. Na pewno kaszmir to to nie jest, ale za taką cenę nie ma co się spodziewać cudów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Mają naprawdę świetną ofertę jeśli chodzi o bieliznę, męską jak i damską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupu bielizny w tym sklepie internetowym. Jakość jak za taką cenę jest ok. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Jakość wykonania dramat. Rozmiary kompletnie nie mają nic wspólnego z tym co jest podane w tabeli rozmiarów . To cos to nie ma nic wspólnego ze zdjęciami na stronie sklepu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

izunia.96
2022-12-02 18:22:21
Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o damską bieliznę, w sumie nie tylko bo i męska się znajdzie.
Cena za bieliznę jaką otrzymałam według mnie jest naprawdę niska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

izunia.96
2022-12-02 18:22:21
Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o damską bieliznę, w sumie nie tylko bo i męska się znajdzie.
Również polecam, miła obsługa i duży wybór. Plus to darmowa dostawa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o damską bieliznę, w sumie nie tylko bo i męska się znajdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Celina
2022-11-29 14:50:11
Mi się udało upolować u nich koszulę nocną w panterkę i body w czerwieni, są cudne i dobrze wykonane.
Ładny wybór damskiej i męskiej bielizny, szeroki wybór propozycji w naprawdę niezłych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

edyta.czapnik
2022-11-28 19:11:37
Mega atrakcyjna cena i ogromny wybór bielizny to dwa największe moim zdaniem atuty tego sklepu :) Polecam :)
Piękne propozycje bielizny, dobre ceny i niezła jakość wykonania. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

96m.wlodarczyk
2022-11-28 21:41:19
Sklep jest mega!!! Ogromny wybór pięknej zmysłowej bielizny. Jedynie trzeba cierpliwie poczekać.
Zgadzam, się wybór duży, niezłe ceny i darmowe dostawy chociaż trochę trwają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,