Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam :) mają w tym sklepie bardzo duży wybór bielizny. Jest fantastyczna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę śmiało polecić ten sklep internetowy. Zakupiona bielizna męska jest super. Żona też jest zadowolona ze swojej bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep oceniam na 5 z plusem. Mają naprawdę ogromny wybór bielizny. Nie trzeba wydawać fortuny by wyglądać jak celebrytka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie i nie tylko, zakupy w tym sklepie internetowym. Nie ma się co martwić, trzeba tylko poczekać bo mają długą wysyłkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep! Nigdzie nie spotkałam się z takim wyborem rajstop. Zakupy oceniam jako bardzo udane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo długo czekałam na zamówienie. Po rozpakowaniu paczki się zdziwiłam, ponieważ bielizna jest naprawdę dobra. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam, bielizna z tego sklepu jest jak najbardziej ok. Jedynie czas dostawy mógłby być szybszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie :) kupiłam w tym sklepie koszulki nocne i powiem, że koronka robi ogromne wrażenie WOW :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakupiłam w tym sklepie na rocznicę piękne koronkowe body i peniuar. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiej dobrej jakości jak za takiej małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiałam już klika razy i przyznam, że ogólnie jestem zadowolona. Raz co musiałam odesłać ponieważ rozmiar się nie zgadzał, a tak to ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiamy z tego sklepu z żoną bieliznę i jest ok. Jakość zadowalająca. Na pewno kaszmir to to nie jest, ale za taką cenę nie ma co się spodziewać cudów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie internetowym. Mają naprawdę świetną ofertę jeśli chodzi o bieliznę, męską jak i damską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupu bielizny w tym sklepie internetowym. Jakość jak za taką cenę jest ok. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Jakość wykonania dramat. Rozmiary kompletnie nie mają nic wspólnego z tym co jest podane w tabeli rozmiarów . To cos to nie ma nic wspólnego ze zdjęciami na stronie sklepu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

izunia.96
2022-12-02 18:22:21
Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o damską bieliznę, w sumie nie tylko bo i męska się znajdzie.
Cena za bieliznę jaką otrzymałam według mnie jest naprawdę niska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

izunia.96
2022-12-02 18:22:21
Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o damską bieliznę, w sumie nie tylko bo i męska się znajdzie.
Również polecam, miła obsługa i duży wybór. Plus to darmowa dostawa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o damską bieliznę, w sumie nie tylko bo i męska się znajdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Celina
2022-11-29 14:50:11
Mi się udało upolować u nich koszulę nocną w panterkę i body w czerwieni, są cudne i dobrze wykonane.
Ładny wybór damskiej i męskiej bielizny, szeroki wybór propozycji w naprawdę niezłych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

edyta.czapnik
2022-11-28 19:11:37
Mega atrakcyjna cena i ogromny wybór bielizny to dwa największe moim zdaniem atuty tego sklepu :) Polecam :)
Piękne propozycje bielizny, dobre ceny i niezła jakość wykonania. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

96m.wlodarczyk
2022-11-28 21:41:19
Sklep jest mega!!! Ogromny wybór pięknej zmysłowej bielizny. Jedynie trzeba cierpliwie poczekać.
Zgadzam, się wybór duży, niezłe ceny i darmowe dostawy chociaż trochę trwają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...