Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam pończochy, co za wybór, nie wiedziałam które wybrać, kupiłam kilka i nie umiem wybrać ulubionych bo są tak atrakcyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nigdy nie sądziłam, że biustonosz samonośny może tak dobrze utrzymać większy biust, polecam model push up ze ściągaczem. Rewelacja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mi się udało upolować u nich koszulę nocną w panterkę i body w czerwieni, są cudne i dobrze wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kupiłam jakiś czas temu bieliznę w tym sklepie i po dzisiaj dzień nic się z nią złego nie stało, tak więc jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sklep jest mega!!! Ogromny wybór pięknej zmysłowej bielizny. Jedynie trzeba cierpliwie poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mega atrakcyjna cena i ogromny wybór bielizny to dwa największe moim zdaniem atuty tego sklepu :) Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak najbardziej polecam ten sklep. Dobra jakość bielizny, niska cena. Jedynie trzeba być cierpliwym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zakupiłam mężowi na próbę piżamę. Na Valetta jest ich duży wybór. Są super. Kupiłam także damski komplet i jestem równie zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam termiczną odzież z tego sklepu, atrakcyjna cena, wypróbowałam kilka rzeczy, spełniają swoje zadanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Już kolejny raz kupiłam w tym sklepie bieliznę, która jeszcze bardziej podoba się mojemu mężowi niż mi. Miło tym bardziej za tak małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Długo się czeka co jest faktem, ale myślę, że za taką cenę to warto. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja polecam, kupiłam kilka biustonoszy i pomimo że jeden był za duży, to wzięła go moja siostra, więc nie było problemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie polecam, brak zwrotów, oszukują.

Pozytywne opinie wystawiane przez boty.

KO-SZMAR

nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Ten sklep jest rewelacyjny! Ogromny wybór seksownej i dobrze wykonanej bielizny. Mąż jest zachwycony. Jedyny minus to trochę długa dostawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mają tu przecudowne komplety do spania dla kobiet, aż nie wiedziałam który wybrać, później bałam się, że na żywo nie będą tak wyglądać jak na zdjęciach ale wygląd ubrań mnie powalił po rozpakowaniu paczki, z pewnością kupię jeszcze jakiś inny komplet, tego nigdy dość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oni mają ogrom do wyboru tej bielizny :) ja co zamawiam to bardziej zadowolona jestem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam ten sklep z czystym sercem. Ja i moja siostra zamawiamy w tym sklepie bieliznę od długiego już czasu. Jest tanio, co jest dla nas ogromnym plusem tego sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jowitka.kozlak
2022-11-08 20:43:41
Odebrałam przedwczoraj prześliczny szlafroczek dla siostrzenicy, piękny, we wzorki, będzie idealnym prezentem dla dzieciaczka.
O super, a jaki to model? Może też dla córci kupię na mikołajki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odebrałam przedwczoraj prześliczny szlafroczek dla siostrzenicy, piękny, we wzorki, będzie idealnym prezentem dla dzieciaczka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, kolejny mój zakup udany. Po kilku praniach z bielizną a w tym ze stanikami nie zadziało się nic złego zatem szczerze mogę polecić zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku. (161 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie...

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...