Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

izunia.96
2022-12-02 18:22:21
Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o damską bieliznę, w sumie nie tylko bo i męska się znajdzie.
Cena za bieliznę jaką otrzymałam według mnie jest naprawdę niska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

izunia.96
2022-12-02 18:22:21
Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o damską bieliznę, w sumie nie tylko bo i męska się znajdzie.
Również polecam, miła obsługa i duży wybór. Plus to darmowa dostawa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie internetowym. Mają bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o damską bieliznę, w sumie nie tylko bo i męska się znajdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Celina
2022-11-29 14:50:11
Mi się udało upolować u nich koszulę nocną w panterkę i body w czerwieni, są cudne i dobrze wykonane.
Ładny wybór damskiej i męskiej bielizny, szeroki wybór propozycji w naprawdę niezłych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

edyta.czapnik
2022-11-28 19:11:37
Mega atrakcyjna cena i ogromny wybór bielizny to dwa największe moim zdaniem atuty tego sklepu :) Polecam :)
Piękne propozycje bielizny, dobre ceny i niezła jakość wykonania. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

96m.wlodarczyk
2022-11-28 21:41:19
Sklep jest mega!!! Ogromny wybór pięknej zmysłowej bielizny. Jedynie trzeba cierpliwie poczekać.
Zgadzam, się wybór duży, niezłe ceny i darmowe dostawy chociaż trochę trwają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam pończochy, co za wybór, nie wiedziałam które wybrać, kupiłam kilka i nie umiem wybrać ulubionych bo są tak atrakcyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nigdy nie sądziłam, że biustonosz samonośny może tak dobrze utrzymać większy biust, polecam model push up ze ściągaczem. Rewelacja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mi się udało upolować u nich koszulę nocną w panterkę i body w czerwieni, są cudne i dobrze wykonane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kupiłam jakiś czas temu bieliznę w tym sklepie i po dzisiaj dzień nic się z nią złego nie stało, tak więc jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sklep jest mega!!! Ogromny wybór pięknej zmysłowej bielizny. Jedynie trzeba cierpliwie poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mega atrakcyjna cena i ogromny wybór bielizny to dwa największe moim zdaniem atuty tego sklepu :) Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak najbardziej polecam ten sklep. Dobra jakość bielizny, niska cena. Jedynie trzeba być cierpliwym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zakupiłam mężowi na próbę piżamę. Na Valetta jest ich duży wybór. Są super. Kupiłam także damski komplet i jestem równie zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam termiczną odzież z tego sklepu, atrakcyjna cena, wypróbowałam kilka rzeczy, spełniają swoje zadanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Już kolejny raz kupiłam w tym sklepie bieliznę, która jeszcze bardziej podoba się mojemu mężowi niż mi. Miło tym bardziej za tak małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Długo się czeka co jest faktem, ale myślę, że za taką cenę to warto. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja polecam, kupiłam kilka biustonoszy i pomimo że jeden był za duży, to wzięła go moja siostra, więc nie było problemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie polecam, brak zwrotów, oszukują.

Pozytywne opinie wystawiane przez boty.

KO-SZMAR

nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Ten sklep jest rewelacyjny! Ogromny wybór seksownej i dobrze wykonanej bielizny. Mąż jest zachwycony. Jedyny minus to trochę długa dostawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Zioła na hermoroidy (8 odpowiedzi)

Witam drogie kobietki.Czy możecie mi tutaj napisać czy są jakieś skuteczne w działaniu zioła na...