Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Valetta to sklep z bielizną tanią i o dziwo bardzo dobrą. Duży wybór, a rozmiarówki według mnie standardowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie. Od ponad roku kupuję w tym sklepie super bieliznę erotyczną. Jest mega seksowna i w dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, bielizna jest świetna. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, mają świetną bieliznę. Według regulaminu paczka idzie długo, ale ja miałam swoją po jakichś dwóch tygodniach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, mają fajną bieliznę, a rozmiarówka jest standardowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to na pewno sklep z tanią bielizną. Czy dobrą jakościowo? Ja nie mogę narzekać. Według mnie jest jak najbardziej ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Body zakupione w tym sklepie internetowym jest fantastyczne, a kosztowało grosze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie zakup peniuaru z tego sklepu. Duży wybór. Nie wiedziałam na co się zdecydować. Kupiłam klasyczny czarny z koronką i jest świetny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Troszkę długo czekałam ale było warto. Bielizna bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jakością wykonania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup koronkowej bielizny z tego sklepu :) super jakość, a cena bardzo niska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Towar bardzo porządnie wykonany, odpowiednio zapakowany, jeśli chodzi o zakup bielizny to tylko tutaj. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup biustonoszy z tego sklepu :) są bardzo wygodne, nie uwierają. Bez problemu dobrałam odpowiedni rozmiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona ze swoich zakupów. Mają świetną ofertę peniuarów. Zamówiłam czerwony z koronkowym wykończeniem. Jest śliczny i bardzo seksowny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według regulaminu przesyłka może iść bardzo długo. Pozytywnie się zaskoczyłam jak po ponad tygodniu otrzymałam zamówione body :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam. Kupiłam mamie dwa biustonosze z numeracji XXL i była to trafiona decyzja, większe osoby bez problemu dobiorą odpowiednią bieliznę, duży wybór dla każdego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mari
2020-01-30 20:41:04
Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
Teraz czekam na zamówiony peniuar i koszulę nocną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Seksowna bielizna z tego sklepu jest meeeggaaa!!!! Taki wzrok mężczyzn jest wart każdych pieniędzy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór bielizny jest bardzo trudny z powodu tak wielu pięknych elementów, za każdym razem dokupuję coś jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona bardzo chwali sobie zakupy w tym sklepie. Może i długo się czeka, ale trudno znaleźć taką bieliznę w sklepach. Wygląda w niej obłędnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość obsługi w tym sklepie jest super. Uzyskałam wszystkie odpowiedzi na moje pytania i teraz cieszę się z zakupów. Polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...