Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Polecam zakupy w tym sklepie. Mają mega wybór stroi jednoczęściowych na plażę, ten z ozdobnymi ramiączkami zainteresował także moje koleżanki. Nie mogę się doczekać wyjazdu na Dominikanę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Valetta to świetny sklep. Kupiłam tu bardzo fajną bieliznę, w niskiej cenie. Fakt, że trzeba trochę czekać, ale warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłam już kilka razy bieliznę z tego sklepu. Raz biustonosz, który zakupiłam okazał się za duży więc oddałam go siostrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep poleciła mi moja siostra. Fakt, że długo się czeka ale według mnie warto, bo bielizna jest ok a przede wszystkim jest tania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam :) Pierwszy raz odkryłam istnienie przezroczystego biustonosza, świetne rozwiązanie pod niektóre z ubrań, poleciłam zakup koleżankom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych sklepów internetowych z damską bielizną. Mają ogromny wybór, jakość jak dla mnie jest naprawdę ok. Tym bardziej w tak niskiej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam w tym sklepie piękne body. Mojemu mężczyźnie również się podoba. Kosztowało mało a efekt WOW :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór pięknej bielizny. Trudno znaleźć taką bieliznę w normalnych sklepach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Niezły sklep z bielizną, czas realizacji trochę dłuższy ale stosunek ceny do jakości na niezłym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam, trochę długo się czeka ale bielizna jest świetna. Tym bardziej jak za taką niską cenę :) Robię co jakiś czas zakupy w tym sklepie i zawsze jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

martusiap
2022-10-30 10:25:56
Sklep poleciła mi koleżanka, troszkę się bałam ale nie potrzebnie. Przesyłka z bielizną trochę szła ale doszła i wszystko zgodnie ze stroną internetową i zdjęciami.
jak najbardziej mogę się zgodzic, musze przyznać że bieliznę nocną mają piękną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep poleciła mi koleżanka, troszkę się bałam ale nie potrzebnie. Przesyłka z bielizną trochę szła ale doszła i wszystko zgodnie ze stroną internetową i zdjęciami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście nie znam lepszego źródła na zakup bielizny erotycznej w atrakcyjnej cenie, wracam do zakupów w tym sklepie regularnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie. Koronka na koszuli nocnej robi efekt wow. Mój mąż też sobie chwali tę koszulę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczka dotarła w miarę szybko, zawartość bardzo mnie zdziwiła, bałam się jakości biustonoszy i body koronkowego, ale wszystko prezentuje się ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie! Świetna jakość bielizny w niskiej cenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Body koronkowe z doczepianym trenem jest wyjątkowe, niesamowite i mogłabym tak długo zachwalać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Długo zastanawiałam się nad zakupami tutaj ale niepotrzebne, nie rozumiem jak można narzekać na cokolwiek, zrobiłam duży zapas bielizny i wszystko jest w porządku, po prostu trzeba troszkę dłużej poczekać na przesyłkę i tyle. Polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czas oczekiwania może nie należy do krótkich i przyjemnych ale myślę że warto "pocierpieć". Bielizna jest dobrej jakości, tym bardziej jak za taką cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam, mają fajne bokserki. Znacznie taniej niż w sklepie, a jakością nie odbiegają od tych ze sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...