Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Długo czekałam ale było warto. Bielizna jest zadowalającej mnie jakości. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam. Nie sądziłam, że biustonosz samonośny może tak dobrze utrzymać większy biust, polecam model push up ze ściągaczem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mają świetny wybór różnego rodzaju body i bielizny w większych rozmiarach. Jestem szczęśliwa, że ktoś pamięta, że nie tylko modelki chcą ładnie wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam zakupy w tym sklepie. Mają bardzo duży wybór bielizny dla kobiet jak i mężczyzn. Razem z żoną jesteśmy zadowoleni z zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ściema
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również jestem zadowolona :D a nawet bardzo, już kilka paczek za mną i zawsze wszystko kompletne i ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Teraz sieciówki mają szalone ceny a Valetta dalej bardzo atrakcyjne! co mi odpowiada :) wiadomo ze trzeba teraz na wydatki uwazac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mnie tam czekanie nie przeszkadza, wolę poczekać a mieć fajne rzeczy w dobrej cenie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajny sklep, bardzo ładne i nowoczesne propozycje bielizny koronkowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

W regulaminie wskazują zwrot do jednego z kilkudziesięciu sklepów w Chinach niestety tego nie doczytałam w kontakcie gdy prosisz i adres tego sklepu zero odpowiedzi. Nie doczekanie poprostu nie na zwrotów . Ile osób jeszcze nabiorą bezkarnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie odradzam kupowanie tam czegokolwiek. Zamowilam dwie pozycje, slaba jakosc produktu, a teraz nie moge sie doprosic o informacje odnosnie zwrotu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Valetta to jedno wielkie oszustwo! Nie kupujcie bo pieniądze w błoto, nie do odzyskania!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Oszuści! Pozytywne komentarze dodają automaty i automaty odpisują na maile do nich. Brak kontaktu! Produkty to chińszczyzna pięć razy przepłacona !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja do tej pory tylko bieliznę zamawiałam, musze się wreszcie skusić na stroj kąpielowy jak tak chwalicie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dokladnie, nigdy zadnego problemu, paczki zawsze docierają i są dobrze zabezpieczone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Pieniądze wyrzucone nic nie odzyskasz zwrotu brak, wymiany brak chińszczyzna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Wszystko przyszło z Chin, jakość beznadziejna. Moje zamowienie od razu zostało wrzucone do kosza. Nie polecam :3
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Jak już kupisz to zapomnij, że możesz oddać lub wymienić. Oszuści! Nic u nich nie kupujcie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Dramat oszuści brak możliwości zwrotu towaru ... Omijać szerokim łukiem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dramatyczna jakość, problemy ze zwrotem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

gdzie i za ile dobra analiza kolorystyczna (11 odpowiedzi)

jak w temacie, możecie mi kogoś polecić? a może są tutaj osoby którr zajmują się analizą...