Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Długo czekałam ale było warto. Bielizna jest zadowalającej mnie jakości. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam. Nie sądziłam, że biustonosz samonośny może tak dobrze utrzymać większy biust, polecam model push up ze ściągaczem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mają świetny wybór różnego rodzaju body i bielizny w większych rozmiarach. Jestem szczęśliwa, że ktoś pamięta, że nie tylko modelki chcą ładnie wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam zakupy w tym sklepie. Mają bardzo duży wybór bielizny dla kobiet jak i mężczyzn. Razem z żoną jesteśmy zadowoleni z zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ściema
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również jestem zadowolona :D a nawet bardzo, już kilka paczek za mną i zawsze wszystko kompletne i ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Teraz sieciówki mają szalone ceny a Valetta dalej bardzo atrakcyjne! co mi odpowiada :) wiadomo ze trzeba teraz na wydatki uwazac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mnie tam czekanie nie przeszkadza, wolę poczekać a mieć fajne rzeczy w dobrej cenie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajny sklep, bardzo ładne i nowoczesne propozycje bielizny koronkowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

W regulaminie wskazują zwrot do jednego z kilkudziesięciu sklepów w Chinach niestety tego nie doczytałam w kontakcie gdy prosisz i adres tego sklepu zero odpowiedzi. Nie doczekanie poprostu nie na zwrotów . Ile osób jeszcze nabiorą bezkarnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie odradzam kupowanie tam czegokolwiek. Zamowilam dwie pozycje, slaba jakosc produktu, a teraz nie moge sie doprosic o informacje odnosnie zwrotu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Valetta to jedno wielkie oszustwo! Nie kupujcie bo pieniądze w błoto, nie do odzyskania!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Oszuści! Pozytywne komentarze dodają automaty i automaty odpisują na maile do nich. Brak kontaktu! Produkty to chińszczyzna pięć razy przepłacona !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja do tej pory tylko bieliznę zamawiałam, musze się wreszcie skusić na stroj kąpielowy jak tak chwalicie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dokladnie, nigdy zadnego problemu, paczki zawsze docierają i są dobrze zabezpieczone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Pieniądze wyrzucone nic nie odzyskasz zwrotu brak, wymiany brak chińszczyzna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Wszystko przyszło z Chin, jakość beznadziejna. Moje zamowienie od razu zostało wrzucone do kosza. Nie polecam :3
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Jak już kupisz to zapomnij, że możesz oddać lub wymienić. Oszuści! Nic u nich nie kupujcie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Dramat oszuści brak możliwości zwrotu towaru ... Omijać szerokim łukiem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dramatyczna jakość, problemy ze zwrotem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...

Endermologia-proszę o opinię i polecenie gabinetu (69 odpowiedzi)

Witam, Prosze o opinię dot.endermologii- czy faktycznie jest tak skuteczna w zwalczaniu...