Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Przecież to jest w regulaminie to jak cie nikt nie uprzedzil? ... Kurde przecież czarno na białym jest taka informacja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie raz i nie dwa zamawiałam. Uwielbiam! Najlepsza koronkowa bielizna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

to jest jeden wielki dramat. Naciaganie. Zamowilam biustonosz, przed zlozeniem zamowienia upewnialam sie co do ew. zwrtotu bo rzadko kiedy taki produkt kupiony na odleglosc pasuje. Zapewniono mnie ze nie ma zadnego problemu. Ale nikt nie uprzedzil ze paczke trzeba bedzie odeslac do Chin. Wartosc paczki przekracza wartosc towaru wiec bez sensu. To jest swiadome wprowadzanie klienta w blad bo na stronie podany jest adres w Lublinie.
nie polecam!!!!!! Trzeba uwazac bo zwrot towaru jest niemozliwy za wzgledu na ogromnie koszty wysylki paczki do Chin
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie czekałam dlużej niż 2 tygodnie, może akurat mam szczęscie no ale to nie jest dlugo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja dostałam już kilka paczek :) nigdy nie było problemu absolutnie zadnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ludzie czasami mam wrażenie że nawet nie zerkną na regulamin a potem szok że paczka idzie dluzej... zwlaszcza ze to raczej nie problem chjwile poczekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cena faktycznie korzystna, jakość podobna do sieciówek, mnie osobiście odpowiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

U mnie nie było problemu ze zwrotem, spróbuj na spokojnie jeszcze raz się skontaktować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Oszuści, nic nie zamawiajcie. Nie chcą zwrócić pieniędzy za niedotrzymany towar
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Witam tak ja zamawiałam minęło 60 dni i nadal nie otrzymałam przesyłki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja kupuje online ostatnio natrafiłam na fajne bluzki do pracy
https://perypetiekobieta.blogspot.com/2022/04/w-czym-do-pracy-jaki-ubior-jest-stosowny.html
bardzo dobra jakość i szybka wysyłka polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiadomo że to nie jakość taka jak w sklepach za tysiące, ale wyprzedzają moim zdaniem jakościowo większość sieciowek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja tam od czasu do czasu lubię sobie u nich coś zamowić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Opisz swój przypadek szykujemy pozew zbiorowy jest sporo pokrzywdzonych duże pieniądze:rekrutacja69@onet.eu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Szykujemy pozew zbiorowy Opisz swój przypadek: rekrutacja69@onet.eu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam to samo Proponuję pozew zbiorowy bo poszkodowanych jest zapewnienie najwięcej i kwoty zrobią się poważne zainteresowany współpracą proszę o kontakt:rekrutacja69@onet.eu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

A mówiłam zapłaciłam z góry minęło 4 miesiące ani pieniędzy ani zamówienia cały czas mówią żeby podała adres na jaki ma przyjść zamówienie i numer zamówienia to Oni sprawdzą w czym problem -oszustwo!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Informacja od rzecznika praw konsumentow

Tymczasem zgodnie z zamieszczaną przez nich ofertą i treścią umowy, jaką zawierają z klientami, to oni są sprzedawcami wysyłanego towaru. Dlatego też sugeruję wystosować wezwanie do zapłaty podmiotu, z którym zawarła Pani umowę.

W przypadku dalszych problemów, dobrym rozwiązaniem może okazać się pomoc powiatowego lub miejskiego rzecznika konsumentów. Rzecznik po szczegółowym zapoznaniu się ze sprawą będzie w stanie nią odpowiednio pokierować.

Informuję, że rzecznicy konsumentów działają w powiatach i miastach na prawach powiatu, co oznacza, że ich siedziby mieszczą się odpowiednio w urzędach starostw powiatowych lub urzędach miast. Co istotne, konsument potrzebujący pomocy powinien zwrócić się do rzecznika właściwego ze względu na jego miejsce zamieszkania a nie ze względu na siedzibę przedsiębiorcy, z którym pozostaje w sporze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

prosze wyslac taka informacje do rzecznika praw konsumentow bo to jest niezgodne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie odebrałam przesyłki a sklep nie chce mi zwrocic pieniedzy ani ponownie nie chce wysłac przesyłki takze nie polecam ! sprawa poszla do rzcznika praw konsumentow,powoluja sie na regulamin gdzie nie ma zadnej wzaminki ze nieodebrana przesyłka idzie na jakas sortownie i nie ma mozliwosci zwrotu pieniedzy czy tez ponownego wyslania paczki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...