Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Niezły sklep z dobrymi cenami i wyborem bielizny, dostawa u mnie trwala między trzy a cztery tygodnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Całkiem niezły sklep, tylko dostawe mogli by przyspieszyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zakupy poszły okey, realizacja przydługa. Bielizna sama w sobie ładna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sklep Valetta.pl opinie

W moim przypadku wszystko jest w porządku, paczka przyszła po 1.5 tygodnia jakoś i jestem zadowolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dokładnie tak, czas oczekiwania jest z góry określony więc to nie wina sklepu i nie ma miec o co pretensji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

A mi wczoraj przyszła paczuszka z Valetty i naprawdę sztosik! Już kolejne zamowienie planuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Valetta ma dobre ubrania sportowe i to polecam bardzo tam zamawiać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

U mnie już zrobione zakupy na wakacje :D nowe stroje, ubrania sportowe, topy! cudo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamówiłam tam top 04 stycznia, dzisaj 22 marca i jeszcze nie dostałam topu oraz nie dostałam zwrotu pieniodz. Napisałam że zgkaszam sorawe do urząd spraw konsumenta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zamawiałam 2 modele strojów kąpielowych. Kroje nie pokrywają się w żaden sposób ze zdjęciami - bikini o podwyższonym stanie, ledwo sięga połowy brzucha, materiał słabej jakości. Rozmiar zamawiałam o jeden większy. W jednym stroju i to nie pomogło. Mimo, że na stronie jest masa pododawanych opinii klientek (opinii pozytywnych) - ja nigdzie nie mam możliwości dodania swojej. Po zamówieniu jest możliwość zwrotu - bezpośrednio do Chin, co jest kompletnie nieopłacalne. To był mój pierwszy i ostatni zakup. Przestrzegam i z przykrością nie polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zgadzam się!!! Mam to samo. Oszuści. Jeden wielki sh*t z Chin z wynaciąganymi nitkami!!! I zwrot towarów do Chin (każdy osobno). Nigdy więcej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

???? Z czym? Okropne badziewie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić, sklep z naprawdę ładnymi propozycjami bielizny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

To jasne, że nie przyjdzie z innego kontynentu w 1-2 dni paczka :) ale to żaden problem przynajmniej dla mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

U mnie też wymiana przebiegła bez problemu. Może warto jak ktoś miał problem skontaktować się jeszcze raz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

No trzeba mieć troszkę cierpliwości ale wiadomo że zwykle nie zamawia się czegoś co jest potrzebne na już i można poczekać na spokojnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie całkiem fajny ale super! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Całkie fajny sklep z bielizną, spory wybór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ile czekałaś na przesylke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę polecić, fajny wybór bielizny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...