Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Hej musieliście płalić cło przy tym jak odbieraliście przesyłke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór, ładnie wykonane. Ceny całkiem całkiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kilka razy zamawiałam bieliznę, raz przysłali zły kolor, ale przeprosili i zwrócili część środków. Jakość jest w porządku, ale na dostawę faktycznie trochę się czeka, więc jak komuś się bardzo śpieszy to lepiej zamówić gdzieś indziej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olaa
2022-03-01 12:49:08
Dobry wybór, akurat bokserki dla mojego męża przyszły niezłe tak samo dla mnie figi
Udały mi się zakupy w valetta warto sobie co nieco zamówić. Akurat u nich wybór jest rozbudowany, ceny całkiem fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dobry wybór, akurat bokserki dla mojego męża przyszły niezłe tak samo dla mnie figi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W porządku, udane zakupy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Omijcie szerokim łukiem.
Nie polecam..
Sprzedaja badziew z Chin.
Jeśli chcesz zrezygnować to do Chin trzeba odesłać (ok 60 zł przesyłka) jeśli masz 2 rzeczy to 2 paczki.
Ja jestem za 150 zł mądrzejszy o doświadczenie i u tych naciągaczy już więcej nie kupię.
Naprawdę nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To że ty bylas raz nie zadowolona nie znaczy że inni mają tak samo. Chyba w kązdym sklepie się zdarzy ktoś niezadowolony niestety. Ale ja bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja bralam skarpetki, piżamki, majtki, stroj kapielowy :) i tez wszystko ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No ale to fair podejście moim zdaniem, nawet bardzo. Wyszli z propozycją i to bardzo dobrą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Troche wybiórcze podejście. sama pisałam na opineo bo zamawiam w tym sklepie i jestem zadowolona wiec czemu nie brac tego pod uwage?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie odradzam. proponuję poczytać opinie o sklepie na opineo, ale wybrać te negatywne, które przedstawiają prawdę o sklepie.
Koszmarna jakość i towar zupełnie inny niż piękna bielizna na stronie. Brak paragonu, długi termin dostawy to już tylko szczegóły.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie dużo osób o sklepie mówiło więc no mam nie jedną realną opinie i wszystkie pozytywne. Nikt nie miał problemow z rozmiarami czy dostawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ten sklep jest bardzo znany. Mnie go już nie jedna koleżanka polecała i ostatnio się skusiłam wlasnie na zakupy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Absolutnie się nie zgadzam. Rzeczy są bardzo ładne, nie spierają się szybko, nie rozciągają w praniu ani nie blakną!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No czasami przychodzą paczki szybciej. Nie od nich zależy do konca ile to pojdzie i będzie np. na granicy czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie nie czytają a potem marudzą że paczka idzie dłużej :) Dla mnie jest jasne ze się czeka i uważam że warto! taka jakość się rzadko zdarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie :) jasno jest napisane ze dłużej się czeka, więc to nie zaskoczenie. A dla takich cen to warto czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie zwykle do 30 dni są :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam polecam polecam! Sklep ma bardzo fajną ofertę i atrakcyjne ceny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

prasowanie cellulitu (39 odpowiedzi)

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku. (161 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie...