Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Hej musieliście płalić cło przy tym jak odbieraliście przesyłke?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór, ładnie wykonane. Ceny całkiem całkiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kilka razy zamawiałam bieliznę, raz przysłali zły kolor, ale przeprosili i zwrócili część środków. Jakość jest w porządku, ale na dostawę faktycznie trochę się czeka, więc jak komuś się bardzo śpieszy to lepiej zamówić gdzieś indziej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olaa
2022-03-01 12:49:08
Dobry wybór, akurat bokserki dla mojego męża przyszły niezłe tak samo dla mnie figi
Udały mi się zakupy w valetta warto sobie co nieco zamówić. Akurat u nich wybór jest rozbudowany, ceny całkiem fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dobry wybór, akurat bokserki dla mojego męża przyszły niezłe tak samo dla mnie figi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W porządku, udane zakupy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Omijcie szerokim łukiem.
Nie polecam..
Sprzedaja badziew z Chin.
Jeśli chcesz zrezygnować to do Chin trzeba odesłać (ok 60 zł przesyłka) jeśli masz 2 rzeczy to 2 paczki.
Ja jestem za 150 zł mądrzejszy o doświadczenie i u tych naciągaczy już więcej nie kupię.
Naprawdę nie polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To że ty bylas raz nie zadowolona nie znaczy że inni mają tak samo. Chyba w kązdym sklepie się zdarzy ktoś niezadowolony niestety. Ale ja bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja bralam skarpetki, piżamki, majtki, stroj kapielowy :) i tez wszystko ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No ale to fair podejście moim zdaniem, nawet bardzo. Wyszli z propozycją i to bardzo dobrą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Troche wybiórcze podejście. sama pisałam na opineo bo zamawiam w tym sklepie i jestem zadowolona wiec czemu nie brac tego pod uwage?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie odradzam. proponuję poczytać opinie o sklepie na opineo, ale wybrać te negatywne, które przedstawiają prawdę o sklepie.
Koszmarna jakość i towar zupełnie inny niż piękna bielizna na stronie. Brak paragonu, długi termin dostawy to już tylko szczegóły.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie dużo osób o sklepie mówiło więc no mam nie jedną realną opinie i wszystkie pozytywne. Nikt nie miał problemow z rozmiarami czy dostawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ten sklep jest bardzo znany. Mnie go już nie jedna koleżanka polecała i ostatnio się skusiłam wlasnie na zakupy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Absolutnie się nie zgadzam. Rzeczy są bardzo ładne, nie spierają się szybko, nie rozciągają w praniu ani nie blakną!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No czasami przychodzą paczki szybciej. Nie od nich zależy do konca ile to pojdzie i będzie np. na granicy czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie nie czytają a potem marudzą że paczka idzie dłużej :) Dla mnie jest jasne ze się czeka i uważam że warto! taka jakość się rzadko zdarza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie :) jasno jest napisane ze dłużej się czeka, więc to nie zaskoczenie. A dla takich cen to warto czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie zwykle do 30 dni są :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam polecam polecam! Sklep ma bardzo fajną ofertę i atrakcyjne ceny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...