Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

uwaga, wszystkie pozytywne komentarze pisane sa przez pracownikow valetty!
to banda oszustów
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet na szmaty się nie nadają te rzeczy. Masakra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Jedno wielkie g.owno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mari
2020-01-30 20:41:04
Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
Ładna bielizna nocna i mega wybor kolorów, wzorów i rozmiarów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Masakra! Centralnie oszukują ludzi. Żerują na tzw. impulsywnym kupowaniu. Kiedy kupujesz nie ma jasnej informacji o zwrocie do CHIN! Wiadomo, że nikt towaru do Chin nie będzie zwracał, bo koszt zwrotu jest wyższy często niż koszt produktu. Nie można się do nich dodzwonić. Czy to jest wogóle legalne, że kupiję w Polsce a mam zwracać do CHIN? Przecież płacę na polskie konto. Sprawę kieruję do UOKIK - jeśli jest ktoś jeszcze kto ma ochotę to zrobić - zapraszam na prywatnego maila. Może jak zbiorowo ogarniemy temat - to ktoś wreszcie zamknie tą szajsową firmę! Mój e-mail kachulinda@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ella
2022-01-03 11:18:12
No do sieciówek nie ma co porównywać, ostatnio kupilam z jednej znanej sieciowki majtki to dwa prania i do kosza, a rzeczy z valetty mam po 1,5 roku
Ja sobie wybrałam ładne body skórzane z koronką od nich, bardzo ładna i cena przystępna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No do sieciówek nie ma co porównywać, ostatnio kupilam z jednej znanej sieciowki majtki to dwa prania i do kosza, a rzeczy z valetty mam po 1,5 roku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sporo sklepów już w sieci przerobiłam i moim zdaniem - z mojego doświadczenia - to jest jeden z lepszych jeśli chodzi o bielizne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja niektóre rzeczy od nich mam już ponad 1,5 roku :) więc to tez pokazuje ze to dobra jakosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

no wiadomo ze z Chin bo to jest napisane - ale co do jakosci to ja sie nie zgadzam, bo jest dobra i nie mozna tego do bubli porownac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tak, ja zamawiałam. Odradzam. Chińskie buble, nie są sprzedawca, tylko poprzednikiem, czyli tak na prawdę kupujesz z Chin, a ekstra płacisz za te "usługę". To tego towar, to masakra, szmaty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

swoją drogą dodam że falszywe są z jednego IP jedno po drugim :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwne bo ja to widzę w sumie na fałszywych, czyżby konkurencja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Chciałam zauważyć że pozytywne opinie dodawane są zawsze jedna po drugim ewidentnie są falszywe
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie radzę to oszustwo paczki nie są realizowane a pieniądze nie do odzyskania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam takie wrażenie, że to najlepszy sklep :) no ale wiadomo kazdy ma prawo do swojej opinii. Ja bardzo kazdemu polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja polecam sprobowac kupić i samemu wydać opinie :) ja się bardzo ale to bardzo pozytywnie zaskoczyłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Mam dokładnie ten sam problem. W ramach reklamacji zaproponowali mi kolejne zamówienie i dopiero gdy ono nie zostanie dostarczone należy mi się zwrot pieniędzy. Moje pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Waletta
2021-12-28 14:08:39
ja mam dobre doswiadczenia z tym sklepem. Nie mam ani problemow z jakością produktów ani z przesylka
Może dłuższa dostawa, natomiast jakość bielizny jaka przyszła mnie pozytywnie zaskoczyła. Rozmiary też pasowały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja mam dobre doswiadczenia z tym sklepem. Nie mam ani problemow z jakością produktów ani z przesylka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...