Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

No fakt przesylka idzie z Chin ale to przecież żadna tajemnica bo wszystko jest opisane na stronie i w regulaminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja sklep polecam serdecznie! :) super jest i zawsze znajde cos fajnego dla siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Czy nie dało się uzyskać zwrotu jako reklamacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Za przesyłkę zapłaciłam we wrześniu mamy grudzień przesyłka nie dotarła a sklep odmawia reklamacji. 100 zł poszło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nesska
2021-12-10 16:40:01
Mari
2020-01-30 20:41:04
Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
warto poszukać czegoś co będzie Wam odpowiadało pod względem stylu i oczywiście jakości wykonania. Ja z zakupów w lovita jestem zadowolna
Ja jestem zadowolona, bielizna akurat jest u nich ładnie wykonana minusik to czas dostawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mari
2020-01-30 20:41:04
Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
warto poszukać czegoś co będzie Wam odpowiadało pod względem stylu i oczywiście jakości wykonania. Ja z zakupów w lovita jestem zadowolna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moim zdaniem ceny bardzo dobre i jakość podobna a nawet troche lepsza niż sieciówkowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No ale to jest wszystkie w regulaminie. Mnie dziwi że ludzie nie czytają a potem mają do firmy pretensje o coś co jasno powiedzieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Fakt faktem, czasami trzeba poczekać. W Valetcie się czeka ale jakość potem wynagradza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja tam uważam że to najlepszy sklep z jakiego bieliznę zamawiałam do tej pory :) mi się sprawdza i nie narzekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Emiska
2021-12-06 11:06:23
Natka
2021-11-29 08:46:19
15 dni to nie najgorzej, ja zwykle czekam tak 15-20 :) ale mnie to osobiście wcale nie przeszkadza. Oplaca się i tak
Jak najbardziej się zgadzam, taki czas jest całkiem okey.
Jedyny minus tego sklepu to długi czas oczekiwania na paczkę. Tak to nie ma co narzekać, bielizna bardzo ładna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Natka
2021-11-29 08:46:19
15 dni to nie najgorzej, ja zwykle czekam tak 15-20 :) ale mnie to osobiście wcale nie przeszkadza. Oplaca się i tak
Jak najbardziej się zgadzam, taki czas jest całkiem okey.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często tak sklepy mają, że czas oczekiwania kilka tygodni. Ostatnio kupiłam sobie super piżamę Marikę z jedwabiu wiskozowego w sklepie Pradlo
https://pradlo.pl/home/629-jedwabna-pizama-damska-marika-czarna.html
bardzo dobrze w niej się śpi super i wysyłka szybko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

eryta
2021-11-30 14:29:38
Dokładnie tak, zakupy zawsze docierają i zawsze u mnie w tym terminie określonym w regulaminie:)
Coś fajnego kupowałaś teraz na święta? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mari
2020-01-30 20:41:04
Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
Czas dostawy ok. 4 tygodnie. Ceny niezłe, jakość optymalna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

eryta
2021-11-30 14:29:38
Dokładnie tak, zakupy zawsze docierają i zawsze u mnie w tym terminie określonym w regulaminie:)
Może zamawiałaś coś ostatnio teraz przed świętami? Widziałam, że jest nowa promocja na mikołajki i zastanawiam się nad skorzystaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie zero opóźnień a zamawiam od dawna. Jestem zdziwiona że tak się zdarza niektórym, ale wsrod znajomych nikt nie wypowiadal sie nigdy negatywnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie już pół rodziny zamawia w tym sklepie :D siostra, szwagierka i w ogóle dużo osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dokładnie tak, zakupy zawsze docierają i zawsze u mnie w tym terminie określonym w regulaminie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Natka
2021-11-29 08:46:19
15 dni to nie najgorzej, ja zwykle czekam tak 15-20 :) ale mnie to osobiście wcale nie przeszkadza. Oplaca się i tak
Trzy tygodnie jeszcze można poczekać, ogólnie w valetta jest sporo ładnych propozycji wiec można się skusić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Naprawdę dobry fryzjer w Gdańsku. (161 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie i polećcie dobrego, w miarę przyzwoitego cenowo fryzjera w Gdańsku bo coś nie...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...

Gdzie tanio kupić buty sportowe np. PUMY ?? (53 odpowiedzi)

Chcę kupić buty sportowe , ale jak najtaniej. Myślałam o allegro ,ale nie wiem czy tam jest...