Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Według mnie jest to jeden z lepszych sklepów internetowych gdzie można kupić tanią i dobrej jakości bieliznę. Jedynym minusem jest chyba długi czas dostawy. Ale dla ludzi cierpliwych jak ja nie jest to jakiś ogromny problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam! Duży wybór bardzo zmysłowej bielizny. Jestem wielką fanką tego sklepu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Początkowy sceptycyzm siostry co do jakości bielizny w tak niskich cenach szybko rozwiał się, gdy sama przekonała się na własnej skórze. Teraz również chętnie poleca ten sklep każdemu, kto szuka wygodnej i niedrogiej bielizny. Gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam tu dwa piękne stroje kąpielowe. Bałam się trochę jakości bo cena byłą bardzo niska, ale przetrwały wyjazd nad morze śródziemne i duże słońce i słoną wodę więc myślę, że jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stroje kąpielowe dwuczęściowe ze spodenkami zapewniają większy komfort niż klasyczne bikini. Szorty zakrywają więcej ciała, co pozwala na swobodne ruchy i zabawy w wodzie bez obawy o odsłonięcie zbyt wiele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam body w gorsetowym stylu. Gwarantuję, że ten model będzie dobrze leżał na każdym typie sylwetki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strój kąpielowy dwuczęściowy ze złotymi wstawkami to prawdziwy klejnot w świecie kostiumów kąpielowych! polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakup bielizny. Kupiłam tu pończochy, body i stringi i jestem mega zadowolona. Czekałam trochę ale to nie problem dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koronkowe body to absolutny must-have w kobiecej garderobie! Wykonane z miękkiej koronki i elastycznego tiulu, te body podkreślają sylwetkę, dodając zmysłowości i finezji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie ten sklep facetom, którzy chcą zrobić niespodziankę swojej kobiecie i kupić tanio, całkiem fajną bieliznę. Polecam szczególnie tę do igraszek w sypialni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep jest mega!!! Godny polecenia. Ogromny wybór pięknej bielizny. Bardzo zmysłowe modele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żona jak i ja jesteśmy zadowoleni z transakcji. Przebiegła dość szybko i bez komplikacji. Rzeczy, które otrzymaliśmy spełniają nasze oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duży wybór bardzo zmysłowej bielizny. Mój mężczyzna nie może nacieszyć oczu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają świetny wybór różnego rodzaju body i bielizny w większych rozmiarach. Jestem szczęśliwa, że ktoś pamięta, że nie tylko modelki chcą ładnie wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Razem z żoną robimy w tym sklepie zakupy już od długiego czasu. Jesteśmy zadowoleni. Największym atutem wiadomo jest cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Mega ogromny wybór bielizny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie był mój pierwszy zakup w tym sklepie. Już od wielu miesięcy zamawiam tu bieliznę. Polecam każdemu głównie ze względu na niskie ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupy w tym sklepie. Ja tu kupuję bokserki, a żona bieliznę dla siebie. Jesteśmy oboje zadowoleni. Jak na taką cenę nie ma co narzekać na produkt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serdecznie każdej kobiecie zakupy w tym sklepie internetowym. Super jakość bielizny jak za tak niską cenę. Na pewno będę tu często kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Długo czekałam na zamówienie ale było warto. Jakość bielizny jest według mnie dobra. Na pewno za taką cenę. Mają jej duży wybór i różne rozmiary więc chyba każda znajdzie coś dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...

jaki krem na noc +30 ?? (207 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...