Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

A co pięknego, jakieś koronki? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

czemu słabo intuicyjne? mają wszystko fajnie pozaznaczane i podzielone na stronie. Ja lubię bardzo ten ich sklep
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

15 dni to nie najgorzej, ja zwykle czekam tak 15-20 :) ale mnie to osobiście wcale nie przeszkadza. Oplaca się i tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te pończochy z cyrkoniami są super, w ogóle wybór rajstop mają bardzo duzy i to jest świetne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie to jeden z najlepszych sklepów ktore w sieci można z bielizną znaleźć. Cenowo przystępnie a wybór ogromny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkiem ładna bielizna, teraz na black friday też zamówiłam nowy komplet bielizny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zawsze wolę się upewnić zanim zamówię i tak samo było w przypadku valetta, a i tak jestem zadowolona z cen i też wykonania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to moim zdaniem zachowali się spoko, przynajmniej taka moja opinia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dandana
2021-11-16 11:25:43
To tak samo jak ja :) nie raz zamówione i zawsze paczka docierała może nie ekspresowo ale nie czekałam bóg wie ile
Szkoda, że dostawa jest jednak dłuższa. Natomiast akurat bieliznę dostałam ładną i dla męża kąpielówki również ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To tak samo jak ja :) nie raz zamówione i zawsze paczka docierała może nie ekspresowo ale nie czekałam bóg wie ile
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko jest jasno opisane, a ludzie nie czytają a potem są zszokowani i obrażeni co mnie dziwi bardzo i jest nie fair
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Entomologia
2021-11-11 07:51:45
Śrucik drucik firemka chińszczyzna, często nie dochodzi
W sumie teraz większość firm produkuje wszystko w chinach, u mnie jednak z dostawą problemu nie było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Masakra dobrze wiedzieć, bo na zdjęciach wszystko wygląda ładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Bo to firma, która nie sprzedaje żadnego towaru, tylko w momencie zakupu składa zamówienie na aliexpress... Regulamin ma tak skonstruowany, że nie bierze żadnej odpowiedzialności. Ja pieniądze straciłam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Dlaczego do Chin?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Ja zamówiłam koszulkę w rozmiarze M, a dostałam XS... Chciałam ją zwrócić albo wymienić rozmiar, ale musiałabym na swój koszt odesłać ją do Chin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Śrucik drucik firemka chińszczyzna, często nie dochodzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Tę samą koszulkę na aliekspresie znalazłam trzy razy taniej, a ja czekałam miesiąc na wysyłkę prosto z Chin, gdybym wiedziała, sama bym sobie zamówiła w Chinach, oszuści nic więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Bielizna szpetna, pruje się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Miesiąc oczekiwania, bielizna z Aliexpress, rozmiar zaniżony, według pań z obsługi mam odesłać do Chin na swój koszt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

Perfumy z feromonami (6 odpowiedzi)

Hej, czy miałyście może do czynienia z perfumami z feromonami? Dużo ostatnio na ten temat...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...