Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamowilam kpl bielizny.Po bardzo dlugim oczekiwaniu bo ponad miesiac otrzymalam produkt zupełnie inny.Bardzo utrudniony kontakt z osoba w sprawie zwrotu.Bardzo nie grzeczne podejscie do sprawy.Adresu nie otrzymalam.Nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ale o co tutaj są pretensje? o to że paczka idzie tyle ile jest to określone w regulaminie? to pretensje do siebie za nie doczytanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To trochę smutne, że obelgi spadają za sklep mimo że w regulaminie wszystko czarno na białym jest. Jak dla mnie poczekanie parę tygodni to nic strasznego - szczególnie że bielizny nigdy nie potrzebuje na cito
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie dzisiaj było otwieranie pierwszej paczki - także od początku zaczynając. Zamowiłam 3 zestawy bielizny, 1 peniuar (chyba tak się to odmienia) i piżamę. Na paczkę czekałam niecały miesiąc więc jak dla mnie nie najgorzej i tu się nie mogę doczepić. Bielizna super. 1 stanik może ciutkę za mały, ale tak to extra. Majtki leżą idealnie, nic nie gryzie i nie drapie. Peniuar super! na pewno jakiś jeszcze kupie tak samo jak piżama
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

zgadzam się - ja nie zamawiam po prostu tego co potrzebuje "na cito" tylko te rzeczy na ktore mogę poczekać :) i dzięki temu mam super bieliznę w dobrej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miesiąc to nie dużo - w regulaminie masz informacje o czasie wysyłki paczki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja znowu wszystkie paczki do tej pory dostałam, jedne szybciej inne trochę poźniej ale wszystkie dotarły i naprawdę zadowolona z jakości jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ekspresowo, u mnie zwykle tak miesiąc półtorej ale mi to nie przeszkadza :) zamawiam z wyprzedzeniem i potem się ciesze ze dostalam paczke ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie piękna bielizna nocna dotarła i piżamki :) są super!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szkoda że nie można tutaj zdjec dodawać bo wczoraj przyszla moja paczka z piżamkami i to jest szał! :) super, mięciutki materiał, bardzo wygodne i piękne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

no ale co w tym nie kulturalnego jak jest szacowany czas i 2 miesiące nie przekraczają go? to raczej twoje wyzwiska są niekulturalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zdecydowanie mój ulubiony sklep!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dokładnie, niektorzy chyba nie wiedzą co i skąd zamawiają i potem pretensje ze paczka nie jest po 2 dniach u nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja ostatnio zamawiałam dwa zestawy koronkowej bielizny i takie body, które można np. tez pod marynarkę po prostu ubrać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

I jak sprawa się rozwiązała, u mnie stanik przyszedł jakoś po 3 tygodniach całkiem okey ale na razie tylko jeden raz zamawiałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczytajcie ostatnie strony na forum zobaczycie, ja też się nabrałam na pozytywne opinie o sklepie.....,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Paczki idą z Chin, stąd taki długi czas dostawy.Onisą tylko pośrednikami w naszych zakupach- sami to co sprzedają możemy kupić na AlliExpres. Przyznam ciekawy biznes, jak również regulamin firmy, który szybko przesyłają mailem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co zamawiałaś w takim razie u nich ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pochwalcie się co tam zamówiłyście jak przyjdą paczki :) jestem ciekawa bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

U mnie nigdy nie było więcej niż 35-40 dni. Może akurat jakiś problem na granicy albo z poczta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...