Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

dobrze wiedzieć, może też coś na próbę wezmę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak najbardziej, dlatego ja wiedziałam że pewnie będę musiała tak z miesiąc poczekac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo, że valetta to nie polski sklep więc trzeba poczekać trochę na dostawę. ale nie widzę w tym problemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie zagłębiam się skąd ale jak dla mnie mają dobrą ofertę w dobrej cenie i to mi starcza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też akurat bielizna jaką zamówiłam ładnie się prezentuje, wykonanie w porządku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bokserek nie zamawiałam ale faktycznie jakość jest ogólnie tam dobra, szczególnie w tej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tu bym się kłocila bo nie raz zamawiałam u nich a na Ali też mialam okazję i tu jest o wiele lepsza jakość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

valetta to jeden z lepszych sklepów z bielizną, ja sporo kupowałam kiedys w sieciówkach ale zrezygnowałam zupełnie na rzecz tego sklepu wlasnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja zamawiam w sumie regularnie :P i dla mnie i dla męża, bokserki mają świetnej jakości!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No to jest akurat prawda z bielizną jest jednak inaczej niz z normalnymi rzeczami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oni tam sprzedają rzeczy z ali ;p i na ali są one o wiele tańsze, więc się nie opłaca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie zawsze było ok. A szczególnie jestem zadowolona ze strojów kąpielowych :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

ja pierwszą paczkę zamawiałam rok temu i teraz już chyba 5 albo 6 zamówienie u nich składałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To daj znać jak już dojdzie i czy wszystko okey ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jeszcze dojdzie, ja na jedną paczkę też czekałam dość długo i dotarla :) a z pozostałymi dwoma nie miałam żadnego problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja dopiero niedawno odkryłam ten sklep i powiem szczerze że jestem mega zaciekawiona. Zamowiłam paczkę i czekam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bielizny nie przyjmują w zwrotach praktycznie w żadnym sklepie, to nie jest zaskakujące akurat. Nawet największe sieciówki tak mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a kiedy zamawiałaś i ile czekasz? U mnie nigdy nie było takich problemów a zamawiałam kupę razy juz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

co odpisali? U mnie wymiana bez najmniejszego problemu była
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam również!!!! Nie mogę dokonać zwrotu bo nie chcą podać adresu dla zwrotu i przeciągają dyskusję mailową aż minie termin na zwrot.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

Salon kosmetyczny - Gdzie isc ? (21 odpowiedzi)

Poszukuje DOBREJ kosmetyczki, a wlasciwie salonu kosmetycznego w ktorym moglabym miedzy innymi...