Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

I jak problem jakoś udało się rozwiązać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co ciekawego miałaś okazję zamówić, wszystko przyszło w jednej paczce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie w pracy bardzo dziewczyny chwaliły i dlatego się zdecydowałam na zamawianie w tym sklepie :) super jest!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No u mnie zamówienia zwykle przychodzą po około 30 - 40 dniach. Ale w regulaminie jest opisane ile się czeka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No paczka idzie z daleka więc niestety zawsze trochę to trwa. Ale nie ma się czego obawiać :) wszystko przychodzi i naprawdę bielizna jest superowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Valetta jest świetna :) fakt, trzeba nastawić się na czekanie na ubrania trochę. ale w sumie to rzadko zamawia sie coś co potrzeba na juz zaraz :P wiec nie problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja uważam że nawet lepsza niż "sieciówkowa". Moim zdaniem Valetta to jeden z lepszych sklepów online ogólnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pewnie raz na tysiace klientów zdarzy się jakaś wpadka bo każdy jest człowiekiem tylko. Ja ogólnie zakupy w tym sklepie bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamawiam i jest ok :) Jakość podobna albo i lepsza niż w sieciówkach a ceny widać ze atrakcyjniejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powiem szczerze ze bylam sceptyczna na początku ale nie mogę nic zarzucić jakościowo bieliźnie od nich :) z ciekawości zamowiłam jeden komplet i jest bardzo dobry
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ej no! Super to wygląda :) też mam kupione. W ogóle oni mają taki wybór że głowa mała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oooo to widzę rodzinnie, ja też ostatnio siostrze podrzuciłam linka do strony i mówiła że będzie zamawiać bo ma kilka rzeczy na oku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No naprawdę fajnie to wygląda, mi się bardzo podobają te peniuary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam sobie ogólnie chwalę ten sklep i nigdy nie miałam żadnych przykrych doświadczen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiam co chwilę coś, tak samo moja siostra i szwagierka :D czasami to się smiejemy ze im caly utarg robimy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja nigdy nie miałam problemu bo wszystko mi pasowało to nie wiem jak ze zwrotami ale naprawdę bielizna prima sort
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja jestem dopiero po pierwszej paczce ale mają mega zadatki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do mnie pierwsza paczka dotarła właśnie dzisiaj i jest super! Zamówiłam 10 rzeczy i wszystko pasuje idealnie, rozmiar jest dobry a jakość też na pierwszy rzut oka spoko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No słabo intuicyjne są te zakupy u nich muszę przyznać, ja nie lubię tak robić zakupów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No za to plus, bo naprawdę zapakowane, nigdy nic się nie stało z przesyłką. Moim zdaniem o to akurat bardzo dbają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

gdzie i za ile dobra analiza kolorystyczna (11 odpowiedzi)

jak w temacie, możecie mi kogoś polecić? a może są tutaj osoby którr zajmują się analizą...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...