Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

U mnie to samo, paczka srednio co miesiac zamawiana i nigdy zadnych problemów, nawet w czasie najwiekszej pandemii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocham od nich bieliznę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ja sobie zamówiłam kilka dni nowe bikini i dla syna spodenki, także no zobaczymy jak to będzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też zwykle czekam 3-4 tygodnie na paczki ale ogólnie jakościowo supcio więc nie przeszkadza mi to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie podobnie, skontaktowałam się i pomogli, wszystko się udało załatwić. Więc jestem zdziwiona takimi opiniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No minusem jest dostawa, ale jakość wykonania w porządeczku jak chodzi o bieliznę nocną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi to że dostawa jest długa rekompensuje to że jest darmowa, jakościowo może być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No mnie też problemow nie robili, wszystko sprawnie poszło. A paczki też przychodzą dobrze zabezpieczone itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co racja to racja, czeka się, ale wszystko jest bardzo fajne. Niektóre rzeczy noszę non stop i ciągle piorę a nic się nie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No nie zgodzę się bo ja ze zwrotem problemu nie miałam więc nie zawsze. No a każdy sklep ma regulamin jakiego się przestrzega
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

zdecydowanie przestrzegam i nie polecam!
Firma prowadzi niekonsumenckie praktyki. W wielkim skrócie: jeśli z jakichkolwiek powodów będziesz chciał/a dokonać zwrotu - firma powołuje się na ukryte zapisy, gwiazdki i próbuje skutecznie utrudnić zwrot. Zanim zdecydowałem się na ten wpis wielokrotnie próbowałem odzyskać pieniądze. Efekt: pomimo zwrotu towaru "nie zastosował się Pan do otrzymanej od nas instrukcji, w związku z czym niestety nie możemy dokonać zwrotu środków."
A instrukcje dalekie są od standardów europejskich. Na moje zapytanie dotyczące zdaniem firmy wskazanie błędnego adresu, Co oznacza przesłanie towaru na wskazany w Regulaminie "adresy do zwrotu produktów"? Uzyskałem odpowiedź: "Nie są to adresy magazynów do zwrotów produktów a lista adresów producentów." itd. Itp. zdecydowanie przestrzegam i nie polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie paczka dotarła więc też problemów nie miałam, co prawda dopiero pierwsze zamówienie za mną w valetta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakieś konkretne może polecacie do sprawdzenia? Będę wdzięczna za propozycje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 tygodnie to nie dużo, mają w regulaminie że paczka może iść dłużej :) trzeba czytać. Ale jak dojdzie to nie pozalujesz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobne odczucia, a w sieciówkach dodatkowo płaci się 2-3 razy tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam uważam że obiektywnie może i na paczkę się czeka, ale jakość jest bez zarzutu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

też nie miałam problemu z reklamacją i to tylko raz bo majteczki były nadprute. A tak poza tym to zawsze wszystko przychodzi w dobrym rozmiarze, bez wad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak, paczki przychodza czasami po 10 dniach czasami po 30 ale przychodza w nich fajne ciuchy i bardzo ładna bielizna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiam regularnie i nie narzekam, naprawdę w tej cenie nie kupi się w sieciówce nic tak dobrej jakosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idzie z Chin ale to wiadomo, nikt tego nie ukrywa na tej stronie. U mnie problemów z reklamacją nie bylo ale nie pamietam dokladnie ile dni minelo itd. Ale to tylko raz. a juz chyba 10 paczek zamawialam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (133 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...