Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

U mnie to samo, paczka srednio co miesiac zamawiana i nigdy zadnych problemów, nawet w czasie najwiekszej pandemii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocham od nich bieliznę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No ja sobie zamówiłam kilka dni nowe bikini i dla syna spodenki, także no zobaczymy jak to będzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też zwykle czekam 3-4 tygodnie na paczki ale ogólnie jakościowo supcio więc nie przeszkadza mi to
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie podobnie, skontaktowałam się i pomogli, wszystko się udało załatwić. Więc jestem zdziwiona takimi opiniami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No minusem jest dostawa, ale jakość wykonania w porządeczku jak chodzi o bieliznę nocną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi to że dostawa jest długa rekompensuje to że jest darmowa, jakościowo może być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No mnie też problemow nie robili, wszystko sprawnie poszło. A paczki też przychodzą dobrze zabezpieczone itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co racja to racja, czeka się, ale wszystko jest bardzo fajne. Niektóre rzeczy noszę non stop i ciągle piorę a nic się nie dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No nie zgodzę się bo ja ze zwrotem problemu nie miałam więc nie zawsze. No a każdy sklep ma regulamin jakiego się przestrzega
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

zdecydowanie przestrzegam i nie polecam!
Firma prowadzi niekonsumenckie praktyki. W wielkim skrócie: jeśli z jakichkolwiek powodów będziesz chciał/a dokonać zwrotu - firma powołuje się na ukryte zapisy, gwiazdki i próbuje skutecznie utrudnić zwrot. Zanim zdecydowałem się na ten wpis wielokrotnie próbowałem odzyskać pieniądze. Efekt: pomimo zwrotu towaru "nie zastosował się Pan do otrzymanej od nas instrukcji, w związku z czym niestety nie możemy dokonać zwrotu środków."
A instrukcje dalekie są od standardów europejskich. Na moje zapytanie dotyczące zdaniem firmy wskazanie błędnego adresu, Co oznacza przesłanie towaru na wskazany w Regulaminie "adresy do zwrotu produktów"? Uzyskałem odpowiedź: "Nie są to adresy magazynów do zwrotów produktów a lista adresów producentów." itd. Itp. zdecydowanie przestrzegam i nie polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie paczka dotarła więc też problemów nie miałam, co prawda dopiero pierwsze zamówienie za mną w valetta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakieś konkretne może polecacie do sprawdzenia? Będę wdzięczna za propozycje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 tygodnie to nie dużo, mają w regulaminie że paczka może iść dłużej :) trzeba czytać. Ale jak dojdzie to nie pozalujesz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobne odczucia, a w sieciówkach dodatkowo płaci się 2-3 razy tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam uważam że obiektywnie może i na paczkę się czeka, ale jakość jest bez zarzutu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

też nie miałam problemu z reklamacją i to tylko raz bo majteczki były nadprute. A tak poza tym to zawsze wszystko przychodzi w dobrym rozmiarze, bez wad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak, paczki przychodza czasami po 10 dniach czasami po 30 ale przychodza w nich fajne ciuchy i bardzo ładna bielizna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiam regularnie i nie narzekam, naprawdę w tej cenie nie kupi się w sieciówce nic tak dobrej jakosci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idzie z Chin ale to wiadomo, nikt tego nie ukrywa na tej stronie. U mnie problemów z reklamacją nie bylo ale nie pamietam dokladnie ile dni minelo itd. Ale to tylko raz. a juz chyba 10 paczek zamawialam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Powiększanie ust Gdynia - gdzie polecacie? (62 odpowiedzi)

Szukam gabinetu w celu powiększenia ust, fajnie aby ceny też nie były z kosmosu. Znacie coś...

gdzie i za ile dobra analiza kolorystyczna (11 odpowiedzi)

jak w temacie, możecie mi kogoś polecić? a może są tutaj osoby którr zajmują się analizą...

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...