Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

też mi się tak wydaje, no i tak jak mówię u mnie nie było absolutnie problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to jest dziwne, u mnie rozmiaru nie pomylili ale jak był to ich błąd to powinni uznać zwrot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie uwzględniają jak mi uwzględnili jak kiedyś przyszedł nie ten rozmiar? W to akurat nie uwierze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam, paczka nie doszła (bo idzie bezpośrednio z Chin) to tylko pośrednik ktory nie ma w Polsce magazynu. Reklamacji nie uznali, bo według nich można ja złożyć najpóźniej do 100 dni od wysłania ale nie wcześniej niż po upływie 60 dni ja złożyłem wcześniej (po miesiącu!) .nie wynika to bezpośrednio z ich regulaminu, po prostu tak sobie to interpretują. Słabe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Mój mąż kupił kąpielówki w rozmiarze M. Przyszły w rozmiarze S (malutkie jak na 12-latka).
Reklamacji nie chcą uwzględnić chociaż to oni popełnili błąd.
Nie polecam!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wiadomo - w regulaminie jasno napisane ze na paczke trzeba poczekać. Ale wszystko co do mnie przyszlo jakościowo na 5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

czasami to w ogóle nie z ich winy opoźnienie, tylko coś się na granicy podzieje, teraz przy pandemii to co chwilę coś. Na pewno dojdzie, bez stresu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dramat... nie polecam, lepiej nie zamawiać z tego sklepu.. Złożyłam zamówienie 4.02 (!!!) i otrzymałam po kilku tygodniach jedną paczkę, a drugiej rzeczy nie otrzymałam do tej pory :) Pisałam do nich maile to się cały czas wykręcali. A ta jedna rzecz którą zamówiłam (piżamka) jest takiej jakości, że raz ją przymierzyłam i nigdy więcej nie założę, bo to badziewie :( Nie polecam, szkoda nerwów i kasy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurde a ja właśnie ze strojów najbardziej zadowolona jestem, byłam 2 tygodnie w Grecji - dziennie w morzu w słonej wodzie i totalnie nic się z nimi nie dzieje a leżą świetnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamawiałam stroje kąpielowe na urlop :) i kupiłam zarówno bikini jak i jednoczęsciowy - oba super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepiej sobie doczytać regulamin niż później się zawieść. Mam nadzieję, ze jednak też pójdzie sprawnie no bo ceny i wybór raczej na plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

3 tygodnie i dalej brak przesyłki.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie zamówienie odnośnie bielizny wyszczuplającej również okey :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam podobne spostrzeżenia, wszystko wypunktowane także można się upewnić czy jesteśmy gotowi za lepszą cenę dłużej poczekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co do nich też mam podobne spostrzeżenia, jakby dostawa była chociaż z 2 tygodnie to bym częściej zamawiała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Zamówiłam od nich strój kąpielowy (na zdjęciach wyglądał bardzo dobrze) a w rzeczywistości przyszła do mnie śmierdząca szmatka, która nijak ma się do zdjęć. Napisałam do nich maila z informacja że chce zwrócić towar. Dostałam maila z formularzem i informacja że jak to im odesle to wyślą kolejne instrukcje. Odesłałam i otrzymałam pytanie czy mogą mi po prostu zwrócić 20% i nie musialabym odsyłać towaru. Odmówiłam i dostałam odp zwrotna że za pare dni wyślą mi instrukcje jak im odesłać. Zabawa w kotka i myszkę... Nie sadze że odzyskam swoje pieniądze, chyba szkoda mi nerwów..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dłuższa dostawa, ceny dobre i też bielizna nieźle wykonana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Na pewno dostawa nie jest zbyt szybka, ale jak widzialam info maja o tyn.w regulaminie. Do tej pory jedno zamowienie bielizny wyszcuplajacej, lezy dobrze I nie odbarwia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zamówiłem 2 tygodnie kilka bokserek i kąpielówki na razie czekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja czekałem na zestaw nowych bokserek z 4 tygodnie, ale przyszły okey te same wzory i rozmiar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Pasek do Spodni (5 odpowiedzi)

Witam chcialam zapytać czy ktoś orientuje się czy dł paska do Spodni mierzy się od klamry czy...

mezoterapia igłowa proszę o opinie (47 odpowiedzi)

interesują mnie okolice oczu,