Sklep Valetta.pl opinie

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl?
Jak z jakością tych rzeczy?
Chciałam zamówić, ale regulamin jest dość enigmatyczny.
Macie jakieś doświadczenia?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 23

A jak dla mnie to nie ma co narzekać, super jakosciowo mają bieliznę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi się udało kupic strój kąpielowy w azteckie wzory :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sklep w którym mozna złapać fajne promocje i niezłą bieliznę, minus to na pewno ten czas dostawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Daj znac w takim razie jak dojdą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Po pierwsze to żaden sklep internetowy a pośrednicy od siedmiu boleści.
Zamawianego towaru to oni nigdy nie widzieli na oczy. Towar całkowicie różni się od tego co prezentują na zdjęciach.
Zamowienie złożone za jednym razem jest rozbite na 4 paczki bo od różnych sprzedawców z Chin. Skutkiem czego klient musi odsyłać 4 razy paczkę do Chin.
Towar uszkodzony, śmierdzący z tanich materiałów.
Proponują zwrot 30% za zakupy albo mam odsyłać 4 różne paczki pomimo, że u nich złożyłam jedno zamowienie. Naciągacze, oszuści i zlodzieje.
Omijajcie ten sklep szerokim łukiem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Calkiem okey, ja jaks czekalam 3 tygodnie bielizna koronkowa ladna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam podobne negatywne doświadczenia, nie polecam tegoż sklepu !!!! Dostawy w dalszym ciągu nie otrzymałam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, po 124 dniach czekania na dostawę, skontaktowałem się ze sprzedającym w celu wyjaśnienia sytuacji.
Sprzedawca od razu poinformował, że pieniędzy nie odda i nic nie jest w stanie zrobić podpierając się regulaminem, w którym jest zapis o poiformowaniu o braku dostawy w ciągu 100 dni (widać, że nie jest to pierwszy taki przypadek skoro taki zapis wprowadzili).
Zamiast zaproponować rozwiązanie, spprzedający po prostu umył ręce. Szkoda, bo tak się nie prowadzi biznesu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co jest dokładnie nie tak i czemu nie zwracają? Ja tylko raz co prawda zamówiłam bokserki dla męza, ale były ok ale trzeba było poczekać więcej kontaktu nie miałam jak do tej pory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czuje się oszukana. Zamówiłam 4 produkty pod koniec listopada 2020. Otrzymałam po 2 miesiącach 1 z czterech. W styczniu 2021 próbowałam nawiązać połączenie telefoniczne, ale automatyczna sekretarka informowała że ze względu na pandemię, towar może dotrzeć nawet po 4 miesiącach. Cierpliwie czekałam do kwietnia 2021. Oczywiście nie można zgłosić nic przez telefon a odpowiedz na email dostałam że za późno zgłosiłam brak towaru. Wszędzie jest widoczne w systemie że towar do mnie nie doszedł, ale sprzedawca odmówił zwrotu gotówki. Czyli zapłaciłam za coś co do mnie nie dotarło. Sprawę zgłaszam do Praw Konsumenta.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

to są oszuści, sprawę będę kierował na drogę sądową, produkt nie jest zgodny z opisem, nie uznają reklamacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep to jakie totalne nieporozumienie... Zamawiałam w styczniu dwa produkty. jeden przyszedł po miesiącu oczekiwania a drugi towar nie doszedł w ogóle... jak patrzę na przesyłkę jest informacja o anulowaniu zamówienia ale już od sklepu zwrotu pieniędzy za drugi towar nie otrzymałam. Na maile nie odpowiadają a telefon to jest monolog z automatyczną sekretarką. Polecam dopłacić kilka złotych więcej w innym sklepie za podobny towar, który jest dużo lepszy. Odradzam ten sklep, szkoda pieniędzy i nerwów...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dramat!!!!! zamówiłam bieliznę w listopadzie, po 60 dniach roboczych złożyłam reklamacje, uznana, ponowiono wysyłkę. Po kolejnych 60 dniach roboczych...nadal nic nie dotarło.. i obsługa informuje ze mam czekać jeszcze 30 dni.. bo maja urlopy. ZART!! pół roku czekać na produkt to już się można 5 x przeprowadzić i 3x zmienić rozmiar
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba poczekać ale jednak można trafić na perełki najmodniejszych strojów i bielizny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Martyno, a na ktorej stron8e mozna sprawdzic jakis status przesylki? Czekam na zamowienie i nigdzie nie moge sprawdzic co sie z nim dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Nie polecam robić zakupy na stronie Valetta.pl.Towar przyszedł zepsuty .Zamawiałam komplet bielizny z gorsetem , kiedy wyciągnęłam bieliznę zobaczyłam że gorset był w dziurach i nie w moim rozmiarze ( zamawiałam m a przyszedł rozmiar s) , materiał bardzo kiepski . Na zdjęciach ten komplet wyglądał zupełnie inaczej . Zapłaciłam 70 złotych
Szkoda pieniędzy .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sklep Valetta.pl opinie

Szkoda :/ Roznie z tym jest, ja raz jedna rzecz zamowilam. W regulaminie jest czas dostawy, po.miesiacu paczka doszla.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie było podobnie, co prawda dopiero jedno zamówienie bo chciałam sprawdzć jakie sa staniki. Natomiast jest jak najbardziej ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłam 16.10.2020r. do tej pory nie dostałam nawet maila o wysyłce, a na stronie jedynie widoczne jest to, że zamówienie jest potwierdzone. Szkoda pieniędzy, nie polecam ryzykować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mega są to wersje z superbohaterami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Butik Citychic (41 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś kupował online w sklepie citychic.pl? Jakie opinie o sklepie?

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...